Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 13:23:44

Gandhi >> Aha .o§)

    Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:23:38

    Pvl >> presne jak rika Ghandi....je to poradne rozepsany v pravidlech na ty jezera...mrkni na nas web: www.zindyscarpteam.estranky.cz
    tam to je napsany, tak si to v tom pohledej

      Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:23:19

      Gandhi : ale ne na kapry, ale pro sumcaře !Aspoň teda na "dvojce" !Na Anníně ano !

        Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:20:41

        Pvl >>EDIT je možnost zakoupit speciální místenku která dovoluje aj vývoz a bivakování ale jen za účelem lovu sumců a musí tam být ryb co má speciálku na celej rok

          Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 13:18:27

          Zindys >> To by bylo nepříjemné .o§(

            Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 13:18:07

            Pvl: ano,jen odhoz ! Přísný pravidla! Největší ryby se ukazují na 300-350m! Ale jinak klid po pěšině,žádná buzeračka a debilní lidi !

              Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 13:17:12

              Pvl >> na Troubkach se myslim neda vubec vyjet se clunem....jen kdyz si koupis nejakou specialni povolenku, ale i tak to asi nejde

                Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 13:15:28

                Gandhi >> Proto se ptám .o§)) echo možno ?

                  Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 13:13:58

                  Pvl >> na troubkách se nemůže zavážet takže jen odhoz ideální pro tvoje NG))

                    Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:54:57

                    Pavel Polák >> OK tady si veřím na osobák jako z blízké vody!!!!!! tady určitě přijde....ale ten 15 kg tam asi neprijde, na neho musim na jinou vodu... :-DDD

                      Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 11:54:22

                      Pavel Polák >> Jak se tam nechá chytat ? jen odhoz ?

                        Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:51:34

                        Zindys: tak tady odsud si,doufám,Zdendo ,vytáhneš letos osobáček !A když né tady,tak jsou i jiný lokality !

                          Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:49:59

                          Pvl >> díky

                            Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:49:35

                            Pavel Polák >> k naší spokojenosti a ke skode proficarpu :-DDD

                              Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:47:00

                              Zindys: jj,ale mě berou hlavně ráno,tak něco z rána a pak navečer dílo dokončíme k naší spokojenosti !

                                Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 11:46:05

                                Zindys >> jo -dobře

                                  Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:42:36

                                  Pavel Polák >> tak to budu trenovat hlavne za sera a za tmy!!!to oni tak od 6 od vecera uz nic nechytnou, tak mi musime nachytat co nejvic!!!

                                    Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:41:42

                                    Pvl >> tak kdyby si nahodou neco nekdy mel, tak se prosim te ozvi, abych nemusel vsechno kupovat v novote, tak bych si to od tebe koupil...diky

                                      Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:39:38

                                      Zindys: takhle v podvečír na Bágru už bývá polovina soupeřícího týmu od naproti grogy,tak v tu dobu je potřeba nasadit k trháku ! Oslavuju až po skončení ! hihihi

                                        Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 11:39:12

                                        Zindys >> Snad ani ne -nebo teď alespoń nevím