Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:36:03

Pvl >> jo jo, prosim te nemas doma neco na kaprarinu co uz nepouzivas???

    Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 11:33:29

    Zindys >> Všechno špatný, bývá pro něco dobrý -takhle je to i třeba brát .o§)

      Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:31:28

      Pvl >> no už teď někdy budu kupovat ty Alivia a navijáky nakonec ty Sceptery...tamten z bazaru mi to nedal....ale to ty víš, ale už je mi to jedno....

        Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 11:27:24

        Zindys >> Jak jsi to vyřešil s tím vercajkem ?

          Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:24:57

          Pavel Polák >> tak to potom jo!!! to máme v kapse už ted :-DDD

            Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:21:44

            Zindys: i s Pavlem jsme se jim vyrovnali! Já neřeším,kolik jich je ! Hlavně,že je prdel !Oni se víc věnujou jinejm činnostem,tak jim to tak nejde,víš ?-D-D-D-D-D

              Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:16:33

              Pavel Polák >> pocky az si to precte..hihi....strhne se bitka o flasku...ale pocky my sme v teamu dva!!!jich je pet!!! :-DD, menší přesila :-DDD

                Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:12:23

                Zindys: jo,to je jejich drogový stanoviště! Hulí tam jak pohádkoví draci /teda někteří!/ ,chlast tam teče proudem a občas i něco zabere !Nééé,jsou dobří,ale my budem lepčejší ! hihihi.Ještě,že tu není Bady!

                  Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:10:44

                  Pvl: když já jsem slušně vychovanej a mám úctu k malinko starším kolegům,víš?-D-D-D Ne,vážně,nebylo toho času,měl jsem tam kámoše rakušáka a musel jsem mu pomoct s nákupem a taky ty přednášky k tomu!Ale dvakrát jsem šel kolem tebe a nechtěl jsem ti skákat do řeči s tím,že tě snad někde potkám volnýho!

                    Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 11:08:32

                    Pavel Polák >> Ahoj ., já Ti chtěl napsat ,že jsi tam asi ani nebyl . :o§)) Měl jsi do mne kopnout .

                      Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:07:56

                      Pavel Polák >> tam sedávají profi carp???v tom lesiku??tak to budu cvicit abych to hazel na centimetry presne!!!a budu cvicit rychlost, abych u prutu byl co nejrychleji...potom je musime porazit!!!zindys carp team se prece jen tak nenecha....

                        Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:04:48

                        Pvl: no nazdárek,doktore! Že ty sem zabloudíš!?V BV jsem chtěl s tebou pokecat,ale věčně si s někým diskutoval,tak jsem se k tomu nedostal!Zdravím.Už ladíš čagany?

                          Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 11:04:37

                          Gandhi >> Zatím si myslím ,že ano .

                            Pavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 11:03:02

                            Zindys: hele,támhle naproti,jak se zvedá vlevo ten lesík,tak tam budou naši protivníci usilovat o big kapry,takže hodně cvič,ať je porazíme,až budou závody!Tam pořádáme minizávody,víš!Třeba o flašku nebo nějakou recesi!

                              Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 11:02:05

                              Pvl >> to ne...ohreju parek a je to! a porad varit ja nebudu...teda doufam :-DD

                                Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 10:58:48

                                Zindys >> Hlavně aby jsi nevařil -luxusně Kolega Ti pak neřekl , já bych to tak nepořídil ... Pak by Ti to zůstalo .Umýt střepy -nádobí a je den v čudu a strhanej s radostí ulehneš :o§)))))))))

                                  Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 10:57:34

                                  Pvl >> přijedeš na rod casting?ani ne

                                    Zindys - Profil | Ne 31.1.2010 10:56:02

                                    Pvl >> ahoj, to je taky moznost :-DD, samozrejme si delam srandu....kdyz chytam ryby tak nebeham...ale varit asi fakt budu muset :-D

                                      Pvl - Profil | Ne 31.1.2010 10:55:07

                                      Gandhi >> Nazdar prdíku :o§) EDIT : něco nového ?

                                        Gandhi - Profil | Ne 31.1.2010 10:54:21

                                        Pvl >> dobré skoropoledne pane))