Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NGandhi - Profil | St 27.1.2010 17:37:29

Pavel Polák >> jedna směs která funguje celoročně(tovačov,dyje,NM atd.) upravuje se minimálně,jsou vody kde úplně nezafungovala,je spíše na dlouhodobější chytání))

    NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:33:22

    Zindys: no vítej,chlape!Pošli mi to pak do mejlu,jo?

      NZindys - Profil | St 27.1.2010 17:32:34

      pajinek >> hele kdo ti dovolil me fotit co???a kdo ti dovolil semdavat moje foto bez souhlasu??:-DDD

        NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:32:10

        Gandhi! ale nemyslíš jednu stejnou směs?Určitě to obměňujete podle typu vody,výskytu přirozené potravy,ročního období a pod.,ne?

          NZindys - Profil | St 27.1.2010 17:31:45

          Ahoj lidičky. No vidím že to tu pěkně žije:-)))

            NGandhi - Profil | St 27.1.2010 17:29:14

            Pavel Polák >> no zatím fungují všude kde se na ně chytá))
            není to míněno úplně vážně ale je fakt že na jiný chytáme minimálně

              NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:21:05

              Gandhi: nevěřím! Možná na jedné vodě,ale co jinde?

                NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:20:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Joo,bágr je fajnová voda!

                  NGandhi - Profil | St 27.1.2010 17:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  LBB jedny koule na celý život))))

                    NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:17:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tady to mám rád!

                      NJardajr - Profil | St 27.1.2010 17:16:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        NGandhi - Profil | St 27.1.2010 17:14:37

                        Moravadream >> Je

                          NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:14:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Montáž: závěska ,metr olověnky,návazec Carp Braid Vamp 20cm ,háček Maruto E s červíkem a pojízdným kroužkem.

                            NGandhi - Profil | St 27.1.2010 17:14:16

                            For All (kdo to nezná::)))spoustu info a fotek z Tovačova máte i v téhle otázce http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=213317

                              NMoravadream - Profil | St 27.1.2010 17:13:31

                              Řezka >> Jardajr >> není to nahodou tovačov?

                                NMartin... - Profil | St 27.1.2010 17:12:38

                                pajinek >> to víš jak...na jeden si dám ty svoje koule a budu čekat a na druhej dám Kačce nějaké menší kuličky ať si hraje a zaučí se

                                  Npajinek - Profil | St 27.1.2010 17:10:49

                                  Martin... >> si hroznej optimista..........To radeji si tam zajedu zachytat ty mensi s jemnejsim cajkem, nez cekat s bobuli na jednu 60ku tri dny.

                                    NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:10:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Podzimní barvička.

                                      NJardajr - Profil | St 27.1.2010 17:09:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vase zprava

                                        NMartin... - Profil | St 27.1.2010 17:08:52

                                        Pavel Polák >> aspoň se dostanu nad 50cm :-D