Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

Zindys - Profil | St 27.1.2010 21:54:10

Montallbert forever >> jo to jo, když přijedeš a hážeš přímo do peřejí pod splavem nebo tak metr od nich, tak co nához to záběr....všechny proměnit nejde, ale každej druhej proměníš....samozřejmě musíš krmit, bez krmení tizáběr přijde, ale je jich málo, za to ale od větších ryb!nej mám s tama rekord asi za 6 hodin fakt poctivýho lovu 16 ostroretek (nej 46), kapříka, 4 cejny a malou parmu

    Bady - Profil | St 27.1.2010 21:53:44

    Zindys >> mam toho moc dodelavam dvd

      Montallbert forever - Profil | St 27.1.2010 21:50:12

      Zindys >> jasny, takže zábava dobrá, ne??

        Zindys - Profil | St 27.1.2010 21:48:41

        Montallbert forever >> tak na Moravu 15 jezdím jen na feeder k Troubkám pod splav. No jdou tam pěkný ostroretky kolem 45 cm, parmy-nej mám 60 cm, kapra 53....ale viděl sem chyceny kapry až 65 cm.....ale vše spíše po štěstí, já prostě přijedu, nahodím a co chytnu to chytnu :-))

          Montallbert forever - Profil | St 27.1.2010 21:44:53

          Zindys >> díval jsem se ti do profilu že jezdíš na Morava 15...jak to tam šlape???

            Zindys - Profil | St 27.1.2010 21:42:51

            Montallbert forever >> jj není zač:-), sem rád za každýho, je tu potom více živo...

              Montallbert forever - Profil | St 27.1.2010 21:41:45

              Zindys >> díky za přivítání

                Zindys - Profil | St 27.1.2010 21:39:51

                Montallbert forever >> ahoj, bud mezi námi vítán:-)

                  Montallbert forever - Profil | St 27.1.2010 21:38:34

                  Zdrawím Vás

                    Zindys - Profil | St 27.1.2010 21:38:24

                    Bady >> ahoj, co tak pozdě?:-)

                      Bady - Profil | St 27.1.2010 21:33:01

                      Čau kluci

                        Zindys - Profil | St 27.1.2010 21:23:16

                        Hoši to tu nikdo není???

                          Pavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:45:23

                          John1: ok,pak se ozvi!Snad nebude nějaká překážka.Mail máš v kartě .Budu se těšit!

                            Zindys - Profil | St 27.1.2010 17:45:05

                            pajinek >> jo to bylo aspon sme pokecali:-)))

                              pajinek - Profil | St 27.1.2010 17:44:34

                              Zindys >> Proc by to delal....mista tam bylo dost ne.....

                                John1 - Profil | St 27.1.2010 17:42:39

                                Pavel Polák >> Pavle předpokládám tak čřerven.

                                  Zindys - Profil | St 27.1.2010 17:42:00

                                  pajinek >> no jo ja vim ze sem zavazel:-))), taky sem si za tebou sedl, ne....ale ses pohodovej chlap takze si me nevyhodil jako nekteri mistni....


                                  te fotky si nevsimejte!!!:-DDDto sem jestechytal hlavne na feeder!!ale prechazim na kaprarinu:-))
                                  na te fotce sem jeste takovej alej kloucek:-DD

                                    Pavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:39:51

                                    Zindys: z té špice jsme to prali hooodně daleko,co nejblíž k levýmu břehu!Jezdilo to obstojně,ale říkám,samej chřipkáč!

                                    Gándhí: ok,dík za info.

                                      pajinek - Profil | St 27.1.2010 17:39:44

                                      Zindys >> Ahoj..ja fotil okoli ale ty si zavazel.....a jinou se zatokou nemam......

                                        Zindys - Profil | St 27.1.2010 17:38:26

                                        Pavel Polák >> ja ti to pak poslu na SZ..ty fotky nize poznavam!!!!moje domovska voda!