Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:08:12

Martin: to ti nepomůže.Já tam chytl na 26mm kapra 52 cm!

Jardajr: kolik měl ten krasavec?Z karty?

    NJardajr - Profil | St 27.1.2010 17:06:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vase zprava

      NMartin... - Profil | St 27.1.2010 17:05:44

      pajinek >> to já bych rád...nasadím 25mm kouli a pojdťe :-D

        Npajinek - Profil | St 27.1.2010 17:04:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Martin... >> pres takoveto ryby by ses musel prokousavat k tem vetsim.........

          NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:04:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jardajr: kolik měl ten krasavec?

            NJardajr - Profil | St 27.1.2010 17:03:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vase zprava

              Npajinek - Profil | St 27.1.2010 17:03:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pavel Polák >> no a tady mame zakladatele teto dizkuse......Zindys

                Npajinek - Profil | St 27.1.2010 17:01:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pavel Polák >> Jasny ze poznavam......ja tam byl jednou a to vloni na jare.......

                  NJardajr - Profil | St 27.1.2010 17:01:12

                  Pavel Polák : ahoj, vše Tovačov - anín

                    NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 17:00:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jardajr: jo,zrovna toho !

                      NJardajr - Profil | St 27.1.2010 16:59:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 16:59:10

                        Jardajr: čauec,můžeš prozradit třeba do SZ,odkud máš toho krasavce na kartě ?Bomba ryba !

                          NJardajr - Profil | St 27.1.2010 16:55:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vase zprava

                            NGandhi - Profil | St 27.1.2010 16:55:23

                            Gandhi >> Jardajr
                            vidíš že to jde))

                              NJardajr - Profil | St 27.1.2010 16:53:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vase zprava

                                NGandhi - Profil | St 27.1.2010 16:52:08

                                Řezka >> Jardajr >> kde)))

                                  NJardajr - Profil | St 27.1.2010 16:48:26

                                  Chtěl jsem poslat pár fotek, ale internet zlobí tak snad večer ...

                                    NMartin... - Profil | St 27.1.2010 16:43:45

                                    Pavel Polák >> jj to kdybych měl tam auto a býval u mladý častěji tak bych jezdil na Troubky ale takto jsme rád za tu Krčmaň...já jezdím hodně tak po těch severněji položených revírech

                                      NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 16:39:30

                                      Andrysek: pokuď ty ryby nechceš konzumovat,určitě se nachytat něco dá! A pokud je konzumovat chceš,znám lepší způsoby sebevraždy-:D
                                      Martin: máš SZ

                                        NMartin... - Profil | St 27.1.2010 16:38:44

                                        Pavel Polák >> a která je ta lepší voda (kdyžtak SZ)