Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Fery - Profil | Čt 14.1.2010 13:32:24

Brix >> to je hodně podstatné..

    Brix - Profil | Čt 14.1.2010 13:30:39

    Fery >> Není to podstatné, je mi to fuk - má průkaz? Má. Má odznak? Má. Tak je to RS a dělá svou práci. Mě to stačí. Tobě ne?
    A podstatné je něco úplně jiného, v téhle souvislosti. Trochu se kolem sebe rozhlídni, když jsi u vody.

      Mrknato - Profil | Čt 14.1.2010 13:30:06

      kakr >> vypálit na čelo, na čelo, na čelo, jako Kainovo znamení...... Na koho se podíváš, ten zcepení...

        Mrknato - Profil | Čt 14.1.2010 13:28:36

        Fery >> Bohužel stále nechápeš, že ti, kteří se RS nechají kontrolovat hrají tu samou "hru" co hraje RS. Ti, co hrají jinou hru na RS serou... Co s tím RS, obce i svaz udělají? Bez PČR si ani neprdnou, nebo přijdou o placku, pokud se potkají se svazem školeným "pytlákem"....

          kakr - Profil | Čt 14.1.2010 13:27:25

          Fery >>
          RS je také povinna prokazovat se průkazem RS. (při výkonu funkce).
          Poraď mně, jak a kde mám mít průkaz umístěn.
          Nejlépe by asi bylo požádat kontrolovaného rybáře ať jej během kontroly podrží:-))

            Fery - Profil | Čt 14.1.2010 13:23:38

            Brix >> jak to že to neni podstatné?..pokud RS chce kontrolovat dodržování pravidel,tak je v první řadě musí ctít sama..

              Brix - Profil | Čt 14.1.2010 13:20:06

              Já teda nevím, ale mě je úplně jedno kde a jak drží RS odznak a myslím, že to vůbec není podstatné. A jsem rád, že má vůbec ještě někdo dneska odvahu u vody riskovat život a hádat se s grázlama.

                Fery - Profil | Čt 14.1.2010 13:12:51

                kakr >> to nemáš pravdu..já nechci obechcat RS,ale chci RS která se chová profesionálně a pokud během kontrol nemá odznak na viditelném místě,tak v tu chvíli neni RS..

                  Mrknato - Profil | Čt 14.1.2010 13:05:49

                  hraji >> Jo, na kluky hraješ hrdinu.....

                    Mrknato - Profil | Čt 14.1.2010 13:02:50

                    kakr >> Naprosto souhlasím, za přestupky svazů a RS.... to se ještě neprobíralo... moc....
                    Edit : na levé straně prsou nosím stranická, vojenská a rybářská vyznamenání, placka by se tam nevešla....

                      Dring - Profil | Čt 14.1.2010 13:02:40

                      kakr >> ale vymenou za nonstop pro kaprare ;-)

                        hraji - Profil | Čt 14.1.2010 13:00:45

                        Pašo >> tak to si piš, že bych si dovolil ti vzít vybavení a ještě bych si k tomu pozval PČR aby si je rovnou odvezla na služebnu. A byl bys hezky hodný i když možná neklidný. ;-)

                          kakr - Profil | Čt 14.1.2010 12:59:23

                          Fery >>
                          Starý zákon jednoznačně definoval, že RS při výkonu funkce musí mít odznak umístěn na levé straně prsou.
                          Zákon 99/2004Sb nám říká -
                          nosit služební odznak na viditelném místě.
                          Dovedu zdejší diskuzi do naprosté absurdnosti, do koženého poutka odznaku se zakousnu a bude mi viset na bradě. Nosím jej na viditelném místě, nebo ne??
                          Mám dojem, že celá diskuze je vedena jen o tom, jakým způsobem RS obechcat.
                          Zato celý MRK jen hýří potřebou zvýšit počty kontrol a zpřísnit postihy za přestupky.......

                            Mrknato - Profil | Čt 14.1.2010 12:57:28

                            Turňa >> Dík, stačí. Změnil se tedy pouze název, ne kompetence....?

                              Mrknato - Profil | Čt 14.1.2010 12:56:40

                              Jarda Š. >> Jsem "sportovní" pytlák (a o lipna se nechrtím....) každá sranda něco stojí.... proto bych tě do vody neházel. Určitě bychom se domluvili. Ty pruty lipna a já 3 kapry...... Nebo ty jednoho a já dva, ať nežeru...
                              Edit : i angláni se v Afganistánu domlouvali s Talibánci, i když je měli prášit. Demogracie ale mění svět, proč ne rybařinu...

                                Turňa - Profil | Čt 14.1.2010 12:56:33

                                Mrknato >> mrknato >> veřejný činitel byl do 31.12.2009, teď to je úřední osoba, veřejný činitel již neexistuje, stačí?

                                  Pašo - Profil | Čt 14.1.2010 12:48:28

                                  TomK78 >> Tak věř tomu, že to by si nedovolil. Šáhnout mi na vercajk tak mu hnáty polámu.

                                    Pašo - Profil | Čt 14.1.2010 12:46:29

                                    Mrknato >> Mě vůbec nejde o počet odnesených ryb, ale mu se nelíbí pořád něco. už mi to připadá, že to nemá s rybařinou nic společného. Na tom revíru kde chytám musí být rybář osvětlen po setmění. Tak jsem dal do sklínky svíčku - přišel a říkal že to nepovažuje za osvětlení - málo to svítí. Při dalším chytání jsem použil čelovku, zapnul jsem ji a nechal svítit. Přišel a říkal - že to je silné světlo a oslňuje to ryby. Přitom svítila směrem od vody. Tak já už nevím co chce. Jelikož jsem člověk výbušný tak už mě pěkně sere, a já vím že se asi jednou neudržím. Ale nejsem sám koho tak dědek točí

                                      Mike1977 - Profil | Čt 14.1.2010 12:44:39

                                      Jak to tady čtu, tak začínám opouštět myšlenku RS se stát. Chtěl bych to dělat moc, a i jako normál rybář, ca 166 docházek co vidím u vody (RS a PCR se nedovoláš aby rychle přijeli, jako řádný občan), tak je mi nekdy zle. Nejen pytlačení, ale bordel u vody, a chování k rybám, jak mrtvolám bože. No nic.

                                        Jarda Š. - Profil | Čt 14.1.2010 12:42:27

                                        Mrknato >> Když řekneš, že nemáš povolenku, tak ti RS může sebrat ryby a pruty.