- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dírky v Podolí u Brna
Byly jste už někdo v Podolí?Můžete psát co se vám tam líbí a co ne.Vkládejte foto,Vždyť to znáte!
Autor diskuse: Lovec Petr - Profil , 18.12.2009 všeobecné - ostatní
Kolik ryb jste si odtud nejvíce odnesly?
A) 0-1061%
B) 11-2013%
C) 21-301%
D) 31-401%
E) více!!??23%
Od 23.12.2009 hlasovalo 69 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Simík1987 - Profil | St 22.2.2012 20:17:29
Koubas >> Díky za info. takže to do konce měsíce vydrží :)
Kose - Profil | Po 20.2.2012 15:24:41
Koubas >> co to bylo za velrybu, že se musela udělat taková velká díra??? :))))
Zdenall - Profil | Po 20.2.2012 10:38:02
Vždyť říkám že to tam už není co to bývalo!Já jsem tam byl letos jen jednou po "údajném" vysazení a byla to pořádná slabota.Plno lovících odcházelo bez ryby.
Já tam také už nejdu.Za chvíli se nám rozjaří a hurá na ně!
Já tam také už nejdu.Za chvíli se nám rozjaří a hurá na ně!
luke46 - Profil | Ne 19.2.2012 17:44:44
Včera jsem tam byl poprvé chytat, bohužel byla sobota a nemít led cca 50cm tak se koupeme všichni (bylo tam kolem 70 chytajících a za den se tam tak 90-100 lidí prostřídalo!!!!!!!!). Jsem zklamaný z takového návalu a měl jsem si to rozmyslet než jít chytat do takové tlačenky! Úlovky podle toho ruchu vypadali a ryba šla spíše omylem.
O víkendu už na dírky nejdu nikam. Jinak být tam cca 10 chytajících od rána tak to bude ideál. Zajímalo by mě jak vypadaly ty závody dneska!!!!
O víkendu už na dírky nejdu nikam. Jinak být tam cca 10 chytajících od rána tak to bude ideál. Zajímalo by mě jak vypadaly ty závody dneska!!!!
007krivanek - Profil | So 18.2.2012 20:08:52
Jelikož jsem v loni chodil do Podolí, tak mi vaše reakce nedaly to osondovat. V pátek se mělo nasazovat. Já chodil vžy v sobotu a neděli. Vždy jsem si zachytal. Dnes jsem tam byl cca v 16.00.
Stál jsem na mole,,Pro ty, co byli na ledě, tak mě viděli,,. Byly jsme tam 2. Vykouřil jsem 2 cigarety. Na ledě bylo 21 lidí. Po tu dobu nikdo nic nechytil. Jinak ten barák u rybníka je na prodej i s rybníkem.
Stál jsem na mole,,Pro ty, co byli na ledě, tak mě viděli,,. Byly jsme tam 2. Vykouřil jsem 2 cigarety. Na ledě bylo 21 lidí. Po tu dobu nikdo nic nechytil. Jinak ten barák u rybníka je na prodej i s rybníkem.
Tomson_ - Profil | Pá 17.2.2012 21:13:31
Koubas >> Já sem si chtěl počkat na to vysazování, ale o půl 5 jsem už musel jet...
Tomson_ - Profil | Pá 17.2.2012 19:58:23
Tak dneska jsem tam byl. Chytal jsem an těsto od Berkley (béžová) a na marmyšku. Zkoušel jsem aji tu krevetu, aji Apetito a nic. Na celým rybníku se za celej den chytlo asi 6 pstruhů a to tam bylo asi 15 rybářů. Mě zabral jeden bídák. V podolí jsem byl naposled.
Ozzy666 - Profil | Pá 17.2.2012 18:48:52
Byl jsem tam jenom 2x, ale nic moc. Na dírkách zabral jen jeden Siven 30+ a na podzim to bylo takový divný.. Ale není to zas tak zlý :) Každopádně by to nemuselo stát tolik peněz, protože například já si to ze svého kapesného nemůžu každý týden dovolit..
Zdenall - Profil | Pá 17.2.2012 17:01:02
dosec >> tak,tak,v Podolí jsem byl letos poprvé a taky naposledy.
Už vyhlížím jaro :o)
Už vyhlížím jaro :o)
dosec - Profil | Pá 17.2.2012 10:21:33
Zdenall >> asi tak :-)) včera jsem se tam byl kolem jedné mrknout a co jsem se bavil s nějakýma klukama co tam byly od rána tak děsná bída.Měli jednoho pstruha jinak bez záběru.Bylo tam kolem deseti lidí a co mě říkali tak,na tom byli ostatní stejně(bez kontaktu)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBrněnské jádro364683
NFóry59883
NSvratka 3 .540
NPokec - Vranovská přehrada15072
NKoi a zahradní jezírka6733
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
NIvanovický potok 1745
NUdírny a uzení51149
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22068
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
























