Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

pajinek - Profil | Ne 1.1.2017 13:21:04

PF 2017
Tak jako každý rok, tak i v roce 2016 jsem se byl rozloučit s rokem na Slezké Hartě. (tentokrát bez prutů)
https://www.youtube.com/watch?v=9iNkDiGmb10

    Caty - Profil | So 31.12.2016 14:22:51

    Tak rok se s rokem zase sešel...tak přejeme, všem slušným rybářům a přátelům... zdraví, štěstí, pohodu u vody a stále ohnuté hůlky.
    Caty&Gins

    Z dnešního dne.

      PYTLAKS - Profil | Pá 30.12.2016 18:33:01

      Křovak >> bylo krásně bez větra a pohoda:-)

        Křovak - Profil | Pá 30.12.2016 18:20:08

        PYTLAKS >> Tak hlavně si užit pohodu na rybach.Takže zas až za pul roku.

          PYTLAKS - Profil | Pá 30.12.2016 18:13:32

          Křovak >> jo a chytli jsme prd jako vždy:-)tahali jsme velké voby

            Křovak - Profil | Pá 30.12.2016 18:12:46

            PYTLAKS >> Na fajront? :-) A co zalapali jste aspon okouny?

              PYTLAKS - Profil | Pá 30.12.2016 18:07:26

              Křovak >> jsem tam byl včera poprvé tento rok:-)

                Křovak - Profil | Pá 30.12.2016 18:00:16

                PYTLAKS >> Dneska to též asi vypadalo dobře,žadný vitr,pěkné počasí.No nic letos už asi nic nevymyslime :-)

                  PYTLAKS - Profil | Pá 30.12.2016 17:08:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  včera na hartě klídeček a pohoda:-)

                    Marselino - Profil | Čt 29.12.2016 14:52:09

                    Milan 66 >> Mám doma boat M290, ale kdybych tam do toho naložit 2 x 140 ah baterku a dva chlapy tak si myslím že bychom měli při větších vlnách uvnitř rybník :D

                      Milan 66 - Profil | St 28.12.2016 20:49:26

                      Marselino >> tak asi uz nic!

                        Marselino - Profil | St 28.12.2016 20:15:32

                        Tak v Roudně i na Nové Pláni jsou už lodě zazimované.

                          PYTLAKS - Profil | St 28.12.2016 10:41:56

                          Marselino >> zkus zavolat na ryb.dům do roudna

                            Marselino - Profil | Út 27.12.2016 13:18:31

                            Čaute, dá se půjčit ještě někde na Hartě pramici na vláčení? Nebo nepůjčil by někdo za úplatu? motor a baterku máme.

                              Marselino - Profil | Ne 25.12.2016 12:29:30

                              Polčis >> Supr, díky moc. Jedem na sváteční návštěvu do Krnova tak asi zavřu sezónu.

                                Polčis - Profil | Ne 25.12.2016 12:25:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Marselino >> Dá, včera sem se vláčel po břehu.....

                                  Marselino - Profil | Ne 25.12.2016 12:22:56

                                  Čaute, jak to vypadá s ledem? Dá se někde povláčet?

                                    pajinek - Profil | Pá 23.12.2016 22:43:30

                                    PF 2017

                                      gins - Profil | Pá 23.12.2016 19:03:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Veselé vánoce,hodně uspěchů a krásných okamžiků u vody v novém roce 2017.

                                        F16 - Profil | Pá 23.12.2016 16:13:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        :-)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait