Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NKřovak - Profil | So 17.12.2016 21:35:06

F16 >> Diky amigo.

    NF16 - Profil | So 17.12.2016 21:32:46

    Křovak >> Holbu právě včil popíjím:-) No, už se těším.Ale loď vezmu jedině když bude přívětivo:-)Už mi ta zima nějak vadí.Není to to co dříve...Chlapi držte se...

      NKřovak - Profil | So 17.12.2016 21:26:08

      F16 >> Dneska jsme se o tom bavili :-) Střikla mi vlna do ksichtu od těch vln z toho větru a ja říkam kolegovi,je to jine než když tě ošplichne v létě,a ten hned spustil že to už je jen pro magory.Ale Holba zahřeje .....:-)

        NF16 - Profil | So 17.12.2016 21:10:42

        Křovak >> držím palce.Harta je srdcovka.Ale přemluvit se v takovém počasí je na Chocholouška:-) Vím,že to za to stojí.

          NKřovak - Profil | So 17.12.2016 21:05:19

          F16 >> Diky,byli jsme klasicky odkázáni na závětří a to tě omezi i v ulovcich,ale bylo fajně, berem to též už jako rozlučku tak snad se ještě zitra ráno něco podaří.

            NF16 - Profil | So 17.12.2016 20:49:28

            Křovak >> gratulace,že jsi to vydržel.Jedu mez svátkama.Snad nebude takový vítr.

              NBulvak - Profil | So 17.12.2016 19:58:30

              Taky jednu přidám :) bylo fajne

                NKřovak - Profil | So 17.12.2016 17:41:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Aktuální stav,krásně,ale pro extremisty.

                  NGTdpcfix - Profil | Čt 8.12.2016 11:24:11

                  džigit >> hlavne bez fnukani kdyz uz prosim

                    Ndžigit - Profil | Čt 8.12.2016 11:21:24

                    GTdpcfix >> a tobě je po tym tak akorát kulový

                      NGTdpcfix - Profil | Čt 8.12.2016 11:05:30

                      džigit >> to si ale myslis jen ty

                        Ndžigit - Profil | St 7.12.2016 22:32:40

                        GTdpcfix >> myslím, že patřím kam chci já,ne kam chceš Ty

                          NGTdpcfix - Profil | St 7.12.2016 21:16:18

                          Krtous >> presne toto jsem jeste nechytl:)

                            NGTdpcfix - Profil | St 7.12.2016 21:15:47

                            džigit >> ty patris vedle ne?poucim te tam ...chces?

                              NKrtous - Profil | St 7.12.2016 20:03:12

                              džigit >> čistá závist...

                                Ndžigit - Profil | Út 6.12.2016 23:12:33

                                GTdpcfix >> a co je na tom špatně? Pouč mě

                                  Nfishmen17a - Profil | Ne 4.12.2016 17:59:36

                                  Nevíte,jestli je tam jde vyložit věci,nechat někde auto a dojet si na místo člunem? Nemáte někdo nějakou informaci?

                                    NGTdpcfix - Profil | Čt 24.11.2016 20:21:46

                                    Čadim >> opravdu skvele foto ...idealni k vystavovani.B:I:G:L:I:K:E:

                                      NČadim - Profil | St 23.11.2016 20:02:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ...i kandidát se občas splete..

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 21.11.2016 23:45:26

                                        Polčis >> za tři nebo pět kaček z kola šicí stroje:-)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait