Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

nofish - Profil | St 1.2.2017 20:15:06

mazar >> Ale, ony ty formy jdou zkopírovat?
Btw: zdar.
Já rozjedu příští týden nějaké krmítka, ať se něco udělá, třeba k něčemu budou.

    mazar - Profil | St 1.2.2017 19:27:16

    Milan 66 >> Ahoj, já mám v podstatě na vše co potřebuji, jen mám nejtěžší hlavu 18 g a chtěl bych ještě jednu o něco těžší, tak tady lámu kolegu, který bude nejspíše kopírovat mou, ať jí tam dodělá.

      Milan 66 - Profil | St 1.2.2017 19:13:50

      mazar >> ahoj jakou formu potrebujete?? Neco doma mam.☺☺

        mazar - Profil | St 1.2.2017 17:30:28

        GTdpcfix >> Tak a pro jistotu si to chodí co půl hodinku kontrolovat, ale takových jsem tam zažil :) V pohodě, možná by stálo za úvahu udělat jiné gramáže vzhledem k tomu, že ta má forma je k dispozici. Takových 21 gramů by bodlo :).

          GTdpcfix - Profil | St 1.2.2017 17:13:31

          mazar >> myslis celovkar na gumaku?:D:D:Dco v 10 vecer kde zavazet bojky z jedne strany zatoky na druhou:D:D?
          jo jinak diky moc.zkusim kamose ukecat jestli by ji nevyrobil...to by bylo super

            mazar - Profil | St 1.2.2017 14:26:45

            GTdpcfix >> Mě to prostě nevadí, víc mě rozhodí čelovkář v top formě.

              GTdpcfix - Profil | St 1.2.2017 13:42:50

              mazar >> v lete mas pocit ze v 9 vecer je pozde?jak pro koho mino jine never tomu ze bude vyuzivan jen jako vyletni....viz.santa maria...mluvim z osobni zkusenosti

                mazar - Profil | St 1.2.2017 13:22:30

                romanek26 >> Skoro celou sezonu bylo vody nadprůměrně, navíc napadlo, tak bych se toho nebál. Další věc je, že pár metrů podstav na Hartě moc neznamená.

                  mazar - Profil | St 1.2.2017 13:21:27

                  GTdpcfix >> Jakože bude výletní katamarán jezdit v devět večer jo? Ale no tak :).

                    GTdpcfix - Profil | Út 31.1.2017 22:24:07

                    mazar >> ja ti to pripomenu at ti projede katamaran v 9 vecer okolo top fleku😂😂😂😂

                      romanek26 - Profil | Út 31.1.2017 20:51:04

                      mazar >> při tomto stavu vody ano 😉

                        mazar - Profil | Út 31.1.2017 17:07:16

                        romanek26 >> Jeden Katamarán se tam ještě vejde. Nedělal bych z toho tragédii.

                          romanek26 - Profil | Út 31.1.2017 16:59:29

                          suvisak >> ja jen že ta voda začína být malá..

                            suvisak - Profil | Ne 29.1.2017 8:10:33

                            romanek26 >> tož,uvidíme kam všude s tím vrakem budou zaplouvat

                              romanek26 - Profil | So 28.1.2017 18:03:00

                              suvisak >> hej....za co

                                suvisak - Profil | St 25.1.2017 22:49:00

                                romanek26 >> tož snad až od září milý Romčo

                                  bazalas - Profil | Ne 1.1.2017 14:56:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  At to kouse i pristi rok... Harta je kouzelna porad!

                                    Kajman60 - Profil | Ne 1.1.2017 14:51:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Mnoho úspěchů v nadcházejícím roce, pevné zdraví, krásné úlovky na nejkrásnější vodě na severní moravě přeje Všem slušným rybářům ...-starý krokodýl....)

                                      PYTLAKS - Profil | Ne 1.1.2017 14:50:30

                                      pajinek >> pěkné:-)

                                        Červené karty: Martin..., Martas.bait