Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NPolčis - Profil | Po 21.11.2016 21:05:53

PYTLAKS >> Přesně: -)))docela maličká..

    NPYTLAKS - Profil | Po 21.11.2016 20:45:39

    Polčis >> rybička z mikova.-)

      NPolčis - Profil | Po 21.11.2016 20:12:30

      Krtous >> Jj, kudlička...

        NKrtous - Profil | Po 21.11.2016 19:28:50

        Polčis >> co to mas za rybu na te profilové fotce boha jeho?? To je kudla?

          NKrtous - Profil | Po 21.11.2016 19:22:06

          kaprik111 >> a co z Loďek mají společného ti tví kapři? ? V životě jsem nelovil v zátoce z lodky... a už vůbec ne kapry...a kde jsi přišel na to ze se ruší 24h?? to jsou zase divné keci...a ještě o tom ferdovi mravenci by jsi mohl napsat pohádku. ..

            Nkaprik111 - Profil | Po 21.11.2016 19:10:51

            jo rusi se?a to lehatko na Tylov

              NStroft - Profil | Ne 20.11.2016 18:16:32

              kaprik111 >> Na co ti potom bude to lehátko? :-)

                NPolčis - Profil | Ne 20.11.2016 18:14:15

                kaprik111 >> Ruší se nonstopka? :-))

                  Nkaprik111 - Profil | Ne 20.11.2016 18:04:12

                  jinak jak to vypada na Harte,ja dnes kapra 68cm,letos to ji bida?a pristi rok bude lepe..az zrusi 24hod a lov v lodek z zatokach

                    Nkaprik111 - Profil | Ne 20.11.2016 18:00:54

                    dekuju

                      NHanis.K - Profil | So 19.11.2016 20:43:30

                      kaprik111 >> čau, i když si myslím, že do téhle diskuze tvoje otázka nepatří, tak než tě ostatní začnou hateovat odpovím ti jakou mám zkušenost. Na jaře jsem se rozhodoval na čem na Hartě budu spát a přemýšlel jsem právě nad tímhle GF a nad Mivardi premium ve stejné cenové relaci. Ležel jsem na obou, obě jsou 6noha- musíš opatrně na ten předek bez nožek opravdu nesedat, zase na moji muší váhu dostatečné i při 190 centimetrech, pokud máš, připlatil bych za 8nohé. U obou mě trochu vadí, že nikdy nedocílíš úplně rovné plochy a hlava bude vždy trochu výš. Stavitelné nožky jsou standard, bez toho na Hartě nelehneš :D Nakonec u nás vyhrálo Mivardi protože máme menší bivak a jsou malinko míň náročně na prostor, 2 ty GF lehátka bysme tam nedali, navíc k tomu byl obal do kterého nacpu ještě dalších 20kilo věcí když to nesu k vodě. Ten plastový kloub se snažím šetřit a křeslo z toho raději nedělám. Každopádně pokud máš omezený rozpočet komfort od karimatky se ti u vody extrémně zvedne s jakýmkoliv lehátkem, navíc do lehátka složíš deku, spacák, ani to neskládám. Když to budeš šetřit a dávat si pozor kam sedáš budeš spokojený. Není nad ty noci pod hvězdama, už se zase těsím :) Sorry za zamalování nechci si propalovat

                        Nkaprik111 - Profil | So 19.11.2016 16:04:52

                        zdravim premyslim o koupi tehodle
                        lehatka www.rybupust.cz/Lehatko- Specialist-Bedchair-6Leg-d2 9832.htm jake ma zkusenosti

                          NKrtous - Profil | St 16.11.2016 22:43:32

                          Křovak >> vím že tam je... a zere v noci rybáře... už se jich tam pár Stratilo i z pruty...😱😱😱😱㈸​1; 😂😂😂😂

                            NKřovak - Profil | St 16.11.2016 21:24:16

                            Krtous >> Lochnesska přece neexistuje...

                              NTicmin - Profil | St 16.11.2016 21:21:16

                              tuzemak >> Jak zaznělo v Básnících, buď máš problémy se šéfem, nebo ze zaměstnanci:) Na stát a EU zapomněli.

                                NKřovak - Profil | St 16.11.2016 21:20:20

                                Stroft >> jen vokýši a občas viržina,ale počasí jak ma byt :-)

                                  NTicmin - Profil | St 16.11.2016 21:19:39

                                  Jinak k vjezdu na Hartu. Nebyl bych pro zákaz vjezdu, ale pro zákaz stání mimo vyznačená parkoviště, nebo plochy k tomu určené, či tolerované místní samosprávou. To by umožnilo dovést věci, vyložit a auto nechat tam, kde by nepřekáželo. Potřeba je tolerance a pochopení na obou stranách barikády:)) Já čerpám životní síly ze zdejší přírody a rybařiny a večer rád podpořím místní třeba drobnou útratou v hospůdce. Jak řekl Verich ,,Hrdý to národ, ale veliká pakáž" :)))

                                    Ntuzemak - Profil | St 16.11.2016 21:12:50

                                    Ticmin >> dnes podnikat je o tlamu...

                                      NTicmin - Profil | St 16.11.2016 21:08:52

                                      tuzemak >> Proto nepodnikám:)) Kdo mě zná, tak ví, že umím lecos vyrobit, ale obchodní duch u mňa nět:))

                                        Ntuzemak - Profil | St 16.11.2016 20:54:20

                                        Ticmin >> samé hňup,co si na stroje neumi vydělat,by neměl podnikat...

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait