Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NTicmin - Profil | St 16.11.2016 20:52:13

tuzemak >> Jistě a proto bývalí politici buď vlastní, nebo dělají ve firmách, které se zabývají schvalováním dotací. Náhoda? :)))))

    Ntuzemak - Profil | St 16.11.2016 20:40:23

    Ticmin >> proto tvrdime,že z dotacema umi podnikat kdejaku chňup...

      NTicmin - Profil | St 16.11.2016 20:29:53

      tuzemak - 7.9.2016 21:19:30 , >>F16 Já kdybych podnikal, tak jsem tak špatný obchodník, že krachnu ještě dříve, než mi to podnikání schválí (smekám před úspěšnými), ale dle mého názoru veškeré dotace jsou hodně špatné, které akorát poškozují rovnováhu na trhu! (psáno slušně) :)) Jeden stát dotuje chov, druhý dovoz, třetí porážku a pořádný bůček, abys pohledal, ale nenajdeš:(

        NKrtous - Profil | St 16.11.2016 20:03:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Taky jednu přidám to bych nebyl já 😜😜😜

          Nbejzirek - Profil | St 16.11.2016 19:50:09

          My chceme o vikendu zajit.. toz sme zvedavi..:) ale harta je krasna i bez ryb

            NKrtous - Profil | St 16.11.2016 19:16:41

            Křovak >> to je slabota na takovou vodu nevěřím😆😆😆... ukaž pořádnou lochnesku...😎😎😎

              NStroft - Profil | St 16.11.2016 18:50:32

              Křovak >> Dobrý a céčka nic?

                NKřovak - Profil | St 16.11.2016 18:48:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Něco málo kousalo :-)

                  NKřovak - Profil | St 16.11.2016 8:08:24

                  bejzirek >> Dneska budu vědět vic :-)

                    Nbejzirek - Profil | Út 15.11.2016 21:38:15

                    Tak co panove, jak to vypada na harte ?:) dravci kousou?

                      NPařezz - Profil | Po 3.10.2016 21:35:32

                      Polčis >> to není naváté, nešlo o žádnou vrstvu, jen o barvu. Ujel jsem několik kilometrů od Roudna k přítoku a všude to vypadalo stejné. Voda byla průhledná, takže nástraha byla vidět i 2 metry pod hladinou.

                        NPolčis - Profil | Po 3.10.2016 21:29:50

                        Pařezz >> Je to asi naváté větrem tam né,ja tohle nikdy neviděl na harte.

                          NPařezz - Profil | Po 3.10.2016 21:24:58

                          Polčis >> okolo Roudna. Z těch dvou fotek od kolegy u kostela ten brčál není patrný, ale je tam. Nevím, jak to vypadá blíže k hrázi.

                            NPolčis - Profil | Po 3.10.2016 21:16:08

                            Pařezz >> Kde to je?někde nahoře?

                              NPařezz - Profil | Po 3.10.2016 21:00:05

                              V poslední roky už na Hartu skoro nejezdím, takže jsem byl překvapen tou brčálově zelenou vodou. To nebývalo.... Ještě tam nějací dravčíci zbyli :-).

                                Nromanek26 - Profil | Po 3.10.2016 19:52:45

                                Kdo to byl?

                                  Nromanek26 - Profil | Po 3.10.2016 19:52:03

                                  No já si to užil....2 dny a zero,teda co se týče dravců.ale počasí jako lusk.

                                    NGTdpcfix - Profil | Ne 2.10.2016 22:53:23

                                    DaveX >> na aktivite ryb se nic nezmenilo....nebo aspon ja to nevypozoroval....kdyz je hnusne je tam hezky:)

                                      NDaveX - Profil | Ne 2.10.2016 22:18:45

                                      GTdpcfix >> Chci jet za 2 týdny, tak uvidíme :) snad počasí trochu vydrží :) příští týden má být hnusně.

                                        NGTdpcfix - Profil | Ne 2.10.2016 22:04:13

                                        DaveX >> jo takhle:Dja uz se lek ze se ochladilo a cekas je zazimovany:D

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait