Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

DaveX - Profil | Ne 2.10.2016 21:45:37

GTdpcfix >> No já jen, že tady je pěkně mrktvo a v létě moc ryby taky nespolupracovaly...

    GTdpcfix - Profil | Ne 2.10.2016 21:37:16

    DaveX >> jeste aktivni?:D:D:D:D??

      DaveX - Profil | Ne 2.10.2016 20:05:41

      Nějaké aktuální info? Jsou rybky ještě aktivní? Nějaký víkend bych možná ještě střelil :)

        tuzemak - Profil | St 7.9.2016 21:19:30

        F16 >> kdejaky trouba umi z dotacema..naše vnoučata nám jednou poděkují za ty dotace...

          F16 - Profil | St 7.9.2016 21:05:18

          tuzemak >> osobně dotace neuznávám nikde.Buď na něco mám nebo ne.Angláni jsou borci.Alespoň za mne.

            tuzemak - Profil | St 7.9.2016 20:52:31

            F16 >> známe ty česky dotace...prokrista na co školici středisko potřebuje ÚS?o asi máme vody narvany rybama,že vymyšli kokotiny...

              F16 - Profil | St 7.9.2016 20:29:57

              tuzemak >> prý je to z dotací.Ale.....,souhlasím s tebou.Jsou důležitější věci.

                tuzemak - Profil | St 7.9.2016 20:14:39

                F16 >> nevim přesně kde to má stát,ale bude to jen pro někoho,a projebaný prachy budou...na ryby se sere,ale pro sebe papaláši si postaví...

                  tuzemak - Profil | St 7.9.2016 20:12:39

                  MOndo >> bohužel máš pravdu..

                    F16 - Profil | St 7.9.2016 19:49:42

                    tuzemak >> to středisko bude přímo v Roudně vedle baráku od Šimka.

                      MOndo - Profil | St 7.9.2016 19:46:10

                      tuzemak >> Nemám vůbec tušení jak vypadá územní plán okolo Harty ani co se tam má stavět. Mám ale už druhým rokem možnost praxe v projekci a člověka už automaticky napadají různé teorie. Když má úředník/starosta dobrou motivaci, tak jeden rok bude přírodu milovat a za tři mu bude ukradená. Nedivil bych se kdyby už nějaký známý od starosty ty pozemky vykupoval. Příjezdová komunikace tam je, jen by se opravila a výhled je tam parádní. Ještě by se daly pro lepší výhled vykácet nějaké stromy a bylo by to top :) Nelíbí se mi ani jedna varianta, ale předpokládám, že Harta dopadne časem stejně jako ostatní přehrady.

                        tuzemak - Profil | St 7.9.2016 11:51:02

                        MOndo >> a nemá tam stavět ÚS to školící středisko?to by fakt nevypadalo pěkně,velká stavba a kolem maringotky...

                          MOndo - Profil | St 7.9.2016 10:52:14

                          feeder006 >> Zruší se maringotky, vykoupí se pozemky, udělá se nové územko a postaví se tam ještě něco ohyzdnějšího... pro turisty.

                            romanek26 - Profil | Po 5.9.2016 20:32:09

                            GTdpcfix >> všeci brečí,ale tašky máj narvané :-)

                              romanek26 - Profil | Po 5.9.2016 20:30:04

                              Stroft >> z tím počítám,jen doufám že se na ně dostanu.poslední dobou trochu zanedbávam docházku,ale doufám že od října zas najedu na normální režim B-).

                                Mischak - Profil | Po 5.9.2016 20:17:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Stihl sem jednu z posledních nonstopek. Paráda: jeden 63, jeden 64 a jeden se vysmekl u břehu :) ale byl taky hezkej. Na prutu jsem měl jen olovo a dvacítku kouli a co nejdál to šlo, bez žádnýho krmení. Harta je krásná a myslím že tam jsou i pěkný rybky. tak ať berou :)

                                  Stroft - Profil | Po 5.9.2016 13:14:39

                                  romanek26 >> Neboj to se rozjede, enem se trocha ochladí a plechové huby se začnou shánět po tuku:-(

                                    GTdpcfix - Profil | Po 5.9.2016 12:43:12

                                    romanek26 >> neberou no:D

                                      romanek26 - Profil | Po 5.9.2016 12:37:52

                                      Kuwa tu je mrtvo....o_O
                                      .

                                        Červené karty: Martin..., Martas.bait