Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

petrikveprik - Profil | Po 8.2.2016 20:58:21

Polčis >> dobrý hardcore :-)) na kolik dní to plánuješ?

    Polčis - Profil | Po 8.2.2016 17:25:55

    F16 >> To se někdo má když musí na pivo:-)

      F16 - Profil | Po 8.2.2016 17:09:55

      Polčis >> na to já už nemám.I na lodi s motorem je to fuška:-)No už za chvíli jdu na plotice.Je to hezká chytačka.Zatím hoj musím na pivko:-)

        Polčis - Profil | Po 8.2.2016 17:06:49

        F16 >> Mám to v plánu po břehu s batohem a jen s vláčákem.

          F16 - Profil | Po 8.2.2016 17:03:40

          Polčis >> Kámoš z Břidličné,to objížděl celé na koloběžce.Takové té velké.Najel přes 50km a říkal nádhera.A to není rybář.Je tam fakt krásně...

            Polčis - Profil | Po 8.2.2016 16:58:57

            F16 >> Ani mi nemluví,já už doma občas vytáhnu naviják že skříně a naprázdno zatočím:-)
            Ale taková procházka tam není špatná.
            V létě mám v plánu to obejít celé.

              F16 - Profil | Po 8.2.2016 16:57:20

              jinak tady máte aktuální stavy.Momentálně nám Harta stoupá.

              http://pod.cz/stranka/stavy-a-prutoky-v-nadrzich-ta​bulka.html

                F16 - Profil | Po 8.2.2016 16:55:57

                Polčis >> Už bych nahodil:-)

                  Milan 66 - Profil | Po 8.2.2016 16:53:38

                  F16 >> :-):-):-)

                    Polčis - Profil | Po 8.2.2016 16:53:17

                    :-/

                      F16 - Profil | Po 8.2.2016 16:52:19

                      Milan 66 >> Woe:-)))Pája si to píše do deníčku zamilované ženy:-)))Já tady!!!

                        Milan 66 - Profil | Po 8.2.2016 16:49:45

                        F16 >> ahoj Pájo.:-):-):-)

                          F16 - Profil | Po 8.2.2016 16:47:44

                          Milan 66 >> ahoj.Pája to píše:-)))

                            Polčis - Profil | Po 8.2.2016 16:47:26

                            Milan 66 >> No jen sem to tipl odhadem co jsem tam teď dvakrát byl.Takhle sem to tam ještě neviděl.

                              Milan 66 - Profil | Po 8.2.2016 16:45:45

                              F16 >> jo, to mi Zdenku sedí.

                                Milan 66 - Profil | Po 8.2.2016 16:44:56

                                Polčis >> hm ted jsem se díval na povodi, 6 m chybi do koty přelivu.
                                Takze meně.

                                  F16 - Profil | Po 8.2.2016 16:44:47

                                  Vodní kurka >> zdar.Celkem si to občas zapisuji.A v průměru je to o tři až tři a půl metru.Je tady i rozdíl šesti metrů,ale to je z roku 2011 a z května,kdy byla větší voda z tání sněhu.Údajně, kdyby nebyly nějaké obvyklé přítoky má Harta vodu na 36 měsíců.

                                    Milan 66 - Profil | Po 8.2.2016 16:42:49

                                    Polčis >> 5 výškových?

                                      Polčis - Profil | Po 8.2.2016 16:38:11

                                      Vodní kurka >> Tak cca čtyři pět metrů.

                                        Vodní kurka - Profil | Po 8.2.2016 16:12:28

                                        Zdarec rybáři...chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kolik chybí vody do normálního stavu hladiny....v metrech.Jestli tam teď někdo byl.Stačilo by mi zhruba od oka.Děkuju předem.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait