Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NPolčis - Profil | Po 8.2.2016 12:16:13

GTdpcfix >> Jj,koukal sem.Prošel sem toho celkem dost,našel sem i nějaké svoje gumy a vím kam nehazet pokud se voda zas zvedne.
Jinak krom odpadků sem další vycházku nasbíral cca dvě kila olova.
Dá se toho najít dost,od volantu po tanga:-)

    NGTdpcfix - Profil | Po 8.2.2016 12:05:13

    Polčis >>doufam ze jsis dobre fleky nafotil:Dstoji to ted za to!

      NStroft - Profil | Po 8.2.2016 12:02:21

      vydraL >> U vody nic není:-(

        NvydraL - Profil | Po 8.2.2016 11:58:02

        VELKÁ ŽÁDOST! Sháním pronájem chaty u Slezské Harty na termín 9.-15. července, nejlépe u vody, cca 6 osob.Cena okolo 8000 Kč. Díky za nabídky a případné info.

          NPolčis - Profil | Út 2.2.2016 14:21:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnešní lov bez zbraní.....

            Npajinek - Profil | St 30.12.2015 20:55:41

            Pár fotek z dneška.....Poslední letošní strávený den u vody.

              NPolčis - Profil | Út 29.12.2015 4:10:35

              GTdpcfix >> Copak se stalo?:-/

                NGTdpcfix - Profil | Po 28.12.2015 22:24:33

                Milan 66 >> a jo uz chapu:Djdu vedle

                  NGTdpcfix - Profil | Po 28.12.2015 22:23:59

                  Milan 66 >> co to?

                    NMilan 66 - Profil | Po 28.12.2015 22:19:55

                    GTdpcfix >> tvl, povidej mi to jinde!!

                      NGTdpcfix - Profil | Po 28.12.2015 22:17:54

                      Polčis >> drzim palce ja dnes prisel o moc o tresnicku na dortu:/

                        NMilan 66 - Profil | Po 28.12.2015 20:04:53

                        Polčis >> supr napad! S temi odpadky. Ses frajer! preju ti poradnou fisku.:-)

                          NPolčis - Profil | Po 28.12.2015 18:06:28

                          Zítra se jdu rozloučit,projít,posbírám odpadky s dětma a snad bude i foto ryby:-)
                          Opeču si špekáček a bude fajn....

                            Npajinek - Profil | Po 28.12.2015 16:33:09

                            V čerejší zero, ale supr odpočinkovej den :-)

                              Ngins - Profil | Čt 24.12.2015 18:24:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Veselé vánoce a hodně pěkných zažitků u vody v novém roce .Hynek Míša

                                Ntuzemak - Profil | Čt 24.12.2015 17:01:47

                                pajinek >> hezký vánoce tobě i tvý rodince kamaráde přejo...

                                  Npajinek - Profil | Čt 24.12.2015 16:49:06

                                  Veselé vánoce a mnoho hodino prutů na Slezké hartě.........

                                    NKřovak - Profil | Čt 24.12.2015 15:36:29

                                    Kajman60 >> :-)) Latino 90+

                                      Ntuzemak - Profil | Čt 24.12.2015 14:55:47

                                      Kajman60 >> dědku,nech ty baby aspoň o svátky na pokoju.o))) hezký vánoce ti přejo....

                                        Červené karty: Martin..., Martas.bait