Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NDaveX - Profil | Čt 11.2.2016 11:49:23

pajinek >> Je potřeba to rvát do každého tématu? Je už na to založeno vlastní... http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=740886

    Npajinek - Profil | Čt 11.2.2016 10:10:50

    Dobrý den. Vítejte na tomto webu.

    Tyto stránky popisují příběh morálního selhání člověka, příběh, který může být poučením pro majitele zejména malých firem, kteří jsou někdy až moc důvěřiví k lidem, kterými se obklopili.

    http://www.vagnerpelikan.cz/index.html

    Tomáš Flajzar

      NPolčis - Profil | St 10.2.2016 13:56:11

      vydraL >> A nebo pokud by ti nevadilo cca šest km od Harty, tak mám tip.Super chata až pro osum lidí.

        NPedro1 - Profil | St 10.2.2016 13:11:36

        vydraL >> Penzion u vody,jak dával odkaz pajinek.Přímo u vody,pěkné prostředí,čisto,pro rybáře ažaž ubytování.
        Čím dřív tam zavoláš,tím líp,mají relativně pořád plno.

          Npajinek - Profil | St 10.2.2016 13:09:03

          vydraL >> nebyl jsem tam, jen co jsem našel, ale k vodě je to opravdu kousíček :-)
          http://www.penzionuvody.cz/index.php

            NvydraL - Profil | St 10.2.2016 12:50:42

            VELKÁ ŽÁDOST! Sháním pronájem chaty u Slezské Harty na termín 9.-15. července, nejlépe u vody, cca 6 osob.Cena okolo 8000 Kč. Díky za nabídky a případné info.

              NRyben - Profil | Út 9.2.2016 23:32:05

              GTdpcfix >> to je spravný přístup, víc práce, víc rybařiny. S vodohospodářem to bylo o hladině vody, ne o pařezech. Ono to,že je Harta tak divoká z ní dělá ten skvělý unikát, kterým je :) ani nevím,jak mě to napadlo. Snad z důvodů,co jsem už tady psal. Já tam nejsem ta často,jak bych chtěl,ale taky tam nechám spoustu gum. Na oplátku si semtam odvezu nějaký "zapomenutý" pytel s bordelem apd.

                NGTdpcfix - Profil | Út 9.2.2016 23:03:12

                Ryben >> copak jsi z toho chtel mit piskovnu?nevim s jakymi vodohospodari jste takhle lelkovali ale urcite jste se nevydali spravnym smerem.v tech parezech je prave ta krasa rocne tam necham urcite vic jak 250 nastrah a proto ted nevymyslim kraviny a praskam prescasy aby bylo na gumy:D

                  NPolčis - Profil | Út 9.2.2016 21:29:59

                  Ryben >> To je pravda že občas to nasere,občas tedy i vic:-)Na druhou stranu to má svoje kouzlo,já třeba jezdil i na Žermanice a prostě Harta měla vždy navrch,voda bez pařezů je taková divná, nudná.

                    NRyben - Profil | Út 9.2.2016 21:13:52

                    Polčis >> a já uvažoval,co to je

                      NRyben - Profil | Út 9.2.2016 21:13:14

                      Polčis >> nevím, on to byl kdysi záměr vyčistit ty břehy,ale záměr byl taky,aby Harta zásobovala vodou Ostravský průmysl... Spíš to byla taková otázka z dlouhého lelkování a málo zápisů v povolence. Pařezy jsou supr úkryty pro ryby. Za ty roky už jsem si zvykl brát ssebou víc nástrah ;-) i když mě to někdy dokáže pořádně vytočit, když to člověk převáže a na druhý náhod, mířený do těch samých míst s vidínou záběru, to zas urve

                        NPolčis - Profil | Út 9.2.2016 21:07:23

                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 9.2.2016 21:02:36 >> I kačer má v kořenech úkryt..

                          Npetrikveprik - Profil | Út 9.2.2016 21:02:36

                          Ryben >> za pařezy buď rád. Udělají rybaření těžším, neškrtne si každá lama a ještě má rybka úkryt..Dnes je betonování vod opět trendy, takže díky za každý konár ve vodě..

                            NPolčis - Profil | Út 9.2.2016 21:01:57

                            Ryben >> Ahoj,z jakého důvodu by se měli pařezy odstraňovat?

                              NRyben - Profil | Út 9.2.2016 20:58:35

                              Zdarec, nemáte náhodou nějaké info, zda náhodou nemají (místní nebo i krajské) organizace v plánu, třeba v rámci brigád, nějakým způsobem odstranit zbytky pařezů? Myslím,že je na to celkem ideální čas. A s tou vodou to je fakt smutné. O víkendu jsme vedli diskuzi s vodohospodářsky zasvěcenými jedinci a Harta by se při aktuálním stavu prý měla, za normálních srážek (ty už tu taky nějaký rok nebyly), dopouštět 2-3 roky. A důležitější Kružberk na tom není o moc líp, vzhledem k závisloti na Hartě. Nechcu strašit,ale na nějaké záplavy to letos taky moc nevypadá...

                                NKareras - Profil | Út 9.2.2016 11:06:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Taky něco přidám... jsou z pátku. No bojím se původní hladiny pro letošek :-(

                                  NPolčis - Profil | Út 9.2.2016 6:29:00

                                  GTdpcfix >> Ti jeden pujcim do června:-)Mám dva,ale aero je na feederu,tak to zas na stříkačku od června jestli chceš:-))

                                    NGTdpcfix - Profil | Út 9.2.2016 1:46:09

                                    Polčis >> mimo jine kdyby jsme mel navijak od Erika tocil by jsem si i na hajzlu:D

                                      NGTdpcfix - Profil | Út 9.2.2016 1:44:51

                                      Polčis >> natrenuj si to na kruzberku ten je mensi:D

                                        NPolčis - Profil | Po 8.2.2016 21:01:18

                                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 8.2.2016 20:58:21 >> Počítam tři,čtyři dny.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait