Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Nrey - Profil | Po 4.1.2010 17:46:52

kasch >> solich76 >> Jasně když ti budou do ruky tak proč né já taky kupuju nové ale to uř jsou tak třetí pruty co budu mít.

    Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:46:27

    rey >> treba tam nekdo veme mladci sourozence, tak si propujcis na chvily jako vnocata. A kdyby dojel ja tak by museli dotahnout skolku, aby sme se nehadali :-)

      Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:43:19

      rey >> jj šel jsem do toho šimana alivio objednal jsem ho za 990,- ale dneska mě chlápek volal že už je to vyprodané tak jsem hledal dál a našel jsem ty samé ale o 250,-Kč si připlatím. Chvilku jsem sledoval jak jsou pruty hodnocené od ostatních rybářů známkama a bavil jsem se i s Martinem a on sám říkal že stačí bohatě. Dokonce jsem našel člaánek kde to jeden rybář vysvětlil druhému fakt dobře. Jestli ho najdu dodím ho tady.

        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 17:38:47

        pajinek >> Jasně tě musím na něco nalákat tam nebudu snad jediný dědek?

          Nrey - Profil | Po 4.1.2010 17:38:14

          kasch >> solich76 >> No jo a udělali doktoři všechno perfektně?mně sice ta utřžená slezina nebolí ale kdo ví kolik toho vydržím.A co pruty už máš vybráno klicu v semě mají inventůru ale kdyby jsi chtěl mi otevřou kdykoli.

            Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:35:44

            rey >> jeste uvidim

              Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:35:43

              rey >> SLUŠNÉ ale já jsem už doma 3 roky a ještě nejsem dobrý

                Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:34:43

                pajinek >> TO JE JASNÉ už teď to o sobě dává vědět ale když bude sezóna a začne to napíšu vám a jdeme na HARTU :-))))

                  Nrey - Profil | Po 4.1.2010 17:32:18

                  pajinek >> Tak pojd na chatu zbašov ti natočím kamerou.

                    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 17:31:43

                    pajinek >> solich76 Hoši to jsou prkotiny já seknul v protisměru ve 120km rychosti do protijedoucího autobusu a dávali mně rok dohromady a nejmenší zranění bylo zlomené sedací kosti pánve.

                      Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:31:03

                      kasch >> solich76 >> pokavad si stoho delas prcu, tak je to dobry. Citit to budes asi uz porad pri zmene pocasi

                        Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:28:56

                        rey >> S nazim se, ale pokud pojedu, tak pada Zbysov. A radeji by na chatu

                          Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:27:33

                          pajinek >> jj vím. Věděl jsem co to umí ale kdybych tam nebyl kdo ví jak by to dopadlo s tím kamarádem. Sice noha bolívá hlavně při změnách počasí ale aspoň si můžu hrát na HRUŠINSKÉHO ve Zlatých úhořích :-))))) DNESKA POTÁHNOU CHLAPI :-DD

                            Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:27:28

                            kasch >> solich76 >> ja nastesti jen cast meniska na kasu, akorad ze jsem podstopil dvema operacim. 1 ve Sternberku na jare kde to spastily a 2 v Olomouci ve vojenske ted v listopade. A vypada to dobre.

                              Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:23:31

                              kasch >> solich76 >> Priste se radej tak tezkym predmetum vyhybej .-))) Hold nebezpeci na nas ciha na kazdym rohu

                                Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:22:50

                                jedna byla tříštivá(nad kolenem) a drudá pod tříslem šikmá ale kosti daleko od sebe. Měká tkáň byla prý na kaši. A dávali mi i krev protože jsem o hodně přišel. Nevím to mi řekli chirurgové

                                  Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:21:06

                                  pajinek >> měl jsem na 2x zlomenou stehenní kost cca 700kg mi naní lehlo

                                    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 17:20:41

                                    pajinek >> Tak to zkus nějak udělat já taky jedu 12 do italie lyžovat a to jsem mněl být na plese.

                                      Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:17:13

                                      kasch >> solich76 >> ja myslel ze uz delas. Vcera sem se te ptal co si mel za uraz, ale uz si neodpovedel

                                        Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:14:54

                                        pajinek >> né Peťo já jsem doma jako ty ale podstatně dýl :-(((((

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait