Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 17:12:43

kasch >> solich76 >> cau, s prace doma?

    Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:11:15

    Ahoj vydry :-)))

      Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 16:59:09

      coolenzo >> az bude vlada uplne na dne, tak vam ho znarodni :-)))

        Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 16:58:17

        rey >> Tod prave otazka, jak to spastit? Leden ,unor same narozky. 7.1. mladej 18tiny, 25.1.ja s maminou a ona jeste k tomu kulaty. 2.2.mlada 15 tak ze se budou trousit porad gratulanti. Na vic je to s patku a ja uz pravde podobne budu chodit do prace a nevim jestli dostanu aspon puldne volna. Jezdime vsude mozne po okoli a jestli se dostanem nekam do..... tak su doma tak v 18h a pak se jeste nekam vypravuj....

          Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 16:51:21

          rey >> otázka jestli nás zachrání důchodové pojištění

            Nrey - Profil | Po 4.1.2010 16:45:30

            coolenzo >> Tak vy už si začněte šetřit.my už to nějak doklepeme.Ale myslím že z důchodu to nebude.

              Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 16:44:01

              rey >> když se váš ročník nedožije důchodu , co potom naše mladá generace? :(

                Nrey - Profil | Po 4.1.2010 16:43:29

                pajinek >> Doufám že jedeš na chatu nebudu sbírat dřevo ale možná něco připravím na zub.

                  Nrey - Profil | Po 4.1.2010 16:42:53

                  pajinek >> Ani důchodu se pořádně nedožijem a proto jsem si otevřel plzenskou 12

                    Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 16:39:42

                    rey >> 12. ledna jdu na kontrolu a pocitam konec.A na komunismus nas rocnik nestaci :-)))

                      Nrey - Profil | Po 4.1.2010 16:34:26

                      pajinek >> hojky marode tak my už první den v práci a ty zase nic.Z takovou ten komunismus nevybudujem.

                        Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 16:30:23

                        bart.bm >> To neva, fotka je hezci nez odkaz :-)

                          Nbart.bm - Profil | Po 4.1.2010 16:22:48

                          Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> nevěděl jsem že to tam je jak jsem napsal poslal mi to známej na email tak jsem je dal tady

                            Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 15:30:17

                            teda pěkný zvrhlosti tady kuješ ...

                              NZámek - Profil | Po 4.1.2010 15:19:13

                              už včilka se na to těším

                                Nrey - Profil | Po 4.1.2010 15:03:34

                                Zámek >> jasně jak bube čas tak dáme víkend na pořádne kapry

                                  NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:55:12

                                  no pak se domluvime na to jaro jak jsi říkal že se chcete podívat na nějákej ten soukromáček

                                    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 14:53:46

                                    Zámek >> To bude už jsem spolu byli na ADaši tao bude větší.

                                      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:52:25

                                      :D no už se těším až zakalime :D to bude sranda

                                        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 14:51:04

                                        Zámek >> jak zbijak v rubani

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait