Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 19:04:08

rey >> neboj...to se nějak zařídí..podle mě to bude samoobsluha :o))

    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 18:57:07

    Martin... >> Jo to asi jo ten dojede tom se neboj ale asi si láme hlavu jestli tam budou servírky a kuchařky.

      NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 18:52:28

      rey >> no blbě jsme tě asik pochopil :o))

        Ndany1 - Profil | Po 4.1.2010 18:49:40

        Ahoj všem.Tak jak se tady máte?Je tady nějak smutno...klid...Je po sezoně...prohlédl jsem všechny fota a video...fakt moc hezký.Už se těšim na ryby.Odevzdal jsem ulovčák...zaplatil členství a příště hned koupim povolenku a budu se těšit.

          Nrey - Profil | Po 4.1.2010 18:40:33

          Martin... >> A proč by nedojel?psal tu o tom jak o jasné věci.

            NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 18:39:44

            rey >> áhá..no Peťa musí dojet jinak dostane

              Ndany1 - Profil | Po 4.1.2010 18:37:43

              pajinek >> Ahoj...jdeš sledovat ulici...že jo?

                Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 18:23:18

                pajinek >> no uvidím jsou to 2,75lb tak myslím že mi budou sedět. Myslel jsem i o feedrovách ale zase je to o něčem jiném no.

                  Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 18:21:27

                  Nic na chvily vas opoustim za hodku su zpet, mozna i driv

                    Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 18:19:55

                    kasch >> solich76 >> Jasny asi 15cisel budou trcet.Ja je stejne beru jen na delsi dobu, pokud jdu jen na odpoledne nebo vecer beru surfi. I na Hartu beru surfi.

                      Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 18:13:38

                      pajinek >> jj kvůli toho. Nemám rád když jdu od auta k vodě a už tak mám plné ruce a ještě takové tyčky k rajčatům. Navíc mám pouzdro 120cm i ty nové budou trochu trčet ale už to tak nevadí

                        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 18:11:12

                        pajinek >> Ty asi jo uvidíme jak se zase připojí.a co to mněl za nápad?

                          Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 18:10:13

                          rey >> Zamek byl pekne slitej by rek

                            Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 18:08:51

                            kasch >> solich76 >> proc des do troj dilu, kvuli prevoz. Taky sem mel, nebo jeste mam troj dily, kvuli preprave. Ale koupil jsesi jeste jedny dvoudil JRC Blade 3,25lb. A rek by ze dvoudil je lepsi.

                              Nrey - Profil | Po 4.1.2010 18:06:01

                              kasch >> solich76 >> Jasně poznáš to až u vody a potom v akce.

                                Nrey - Profil | Po 4.1.2010 18:05:22

                                Martin... >> O tom že pájoš toho má hodně a neví jestli pojede a zámek mněl nádad a nenapsal ho a jinak nic moc.

                                  Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 18:03:32

                                  rey >> já šel do tady těch 3lb se mi zdály moc tuhé. Ale to je pouze můj názor
                                  http://www.rybarskapohotovost.cz/shop/produkt/SHIM​ANO%20Alivio%20CX%20Specimen%2012ft%202,75lb/,3d%C3%ADl​y-787.htm

                                    NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 18:02:14

                                    mě se to nechce všechno číst :o)) o čem to tam všechno bylo?

                                      Nrey - Profil | Po 4.1.2010 17:55:57

                                      kasch >> solich76 >> Jo teleskopy mám ještě dole ve sklepě ale surfy a jeden stál 2000kč ale už se mi nelíbí.tak mám trojdílné 3lb dvoudílní 2.75lb a ted chci koupit 2.25lb dvoudílky.

                                        Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 17:53:38

                                        rey >> to já né. Děličku jsem měl jen od tatíka a ta byly ještě se skleněnýma očkama. Ale kamarád jí zkoušel co dovede a kam s ní hodí. vyzkoušel jí jak v hodu tak v jistebníku na tom chovném. Vysledek byl že prý ani nevím co mám. Ale vrátil jsem ji otci a pořídím si svoje děličky. Vždy jsem měl jen teleskopy.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait