Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:48:46

:D

    NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:45:42

    vlastně ty máš vyceučolové náčiní co takzvaně stromkovej vrták :D žadna dirka není ani mala ani velká

      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:42:36

      rey tak to jo akolikatku používáš vrták :D

        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 14:36:00

        Zámek >> myslím že né nikdy jsem nebyl leda u mojí na její soukromé dírce ale tam vás asi nepusti.

          NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:32:04

          co si takhladat dirkovačku??? rey mate tam něco kde se dá zadírkovat??

            Nrey - Profil | Po 4.1.2010 14:27:18

            Zámek >> Ten byl dobrý nechám o něm hlasovat jak tu budou večer.

              NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:25:07

              no hovn.... toho mám dost v práci tam pořád litam jak hadr na holi tak sijeden vikend udělám šabes a hlavně budu asi tak trošičku popitej :) jé to se země pose..te když jsem břinklej tak se pořád směju a vymíšlím pi...viny








              to ještě pořád nevíte co jsem dostal za nápad??

                Nrey - Profil | Po 4.1.2010 14:14:52

                Zámek >> Že budeš vařit a obsluhovat všechny to je trefa co?

                  NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:07:35

                  tyvole mě něco napadlo hadejte co :D

                    NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:07:07

                    pajinek.... ne slušky ale momocnici se budou hodit dokážeš si představit že si bedem s 3jkou v žíle něco kuchtit to by pak mohlo všecko aj zhořet :)

                      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 14:05:12

                      alov.... to znám ty jak chuj někomu daš v dobré víře že ti to donese a ono nic a borec se ukaže až za 2-3 týdny:(

                      Ale na tu chatu by jis mohl udělat čas co myslim že nejen já ale všeci by tě rádi viděli nemyslíš??

                        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 14:00:32

                        Zámek >> Ty vole tu tam beru já a paronát nad ní

                          Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 13:49:02

                          nic ficim na dve hodky pryc

                            NAlov - Profil | Po 4.1.2010 13:46:06

                            Zámek >> Zdar bejku! To víš starostí jak prase. Lidi mi dlužili jak prase, já zas samo dlužil dál.... No mazec...

                              Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 13:38:10

                              Zámek >> Potom co si tu napsal tak kazda ktera uvazuje ze by jela, tak bude hodne,ale hodne uvazovat jestli ma jed. Never to mu ze by tam jely aby mohly delat slusky

                                Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 13:21:30

                                ta bude mít radost :)

                                  NZámek - Profil | Po 4.1.2010 13:18:21

                                  no doufám že se Martin o tu svoji neude moc chtit inak chudák paja7:)

                                    Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 13:14:39

                                    Zámek >> aha .. tak to jsem zvědavej na ty přihlášky teda .. paja7 je asi první vlaštovka ne? :D

                                      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 13:12:48

                                      no já doufám že jo někdo nám přece musí vyřit a pouštět DVD :)

                                        Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 13:10:15

                                        Zámek >> holky? :D

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait