Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NZámek - Profil | Po 4.1.2010 13:03:47

tak to je pohoda aj nějáké holky jedou

    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 13:02:32

    Zámek >> Co hovno? jasně že s tomem

      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 13:02:02

      hovno to jedeš aj s Tomem

        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 12:57:48

        Zámek >> My bereme whisku a asi koleno pečené a ještě nějaké blbosti.

          NZámek - Profil | Po 4.1.2010 12:53:51

          já beru rum a colu + nějáké masíčko

            Nrey - Profil | Po 4.1.2010 12:49:26

            Zámek >> Jasně už se na vás všechny těším a beru taky něco na zub.

              NZámek - Profil | Po 4.1.2010 12:37:41

              rey zdarechlapáku tak co jak to vipadá budeš na chatě ? měla y být 5-6 unora

                Nrey - Profil | Po 4.1.2010 12:29:32

                Zámek >> Ahojky to všechno tam doneseš to jsem teda borec.

                  NZámek - Profil | Po 4.1.2010 12:21:41

                  alov ...ty lumpe co že jen nakoukneš a hned jseš fuč a co chata a kamarádi to ti nic neříká??? bude masooo pivo a rum :D

                    Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 12:19:02

                    pajinek >> ruštinu :)) to mi moc nepomůže :D

                      Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 12:17:36

                      coolenzo >> Ja jsem se ucil jen rustinu a to jeste mizerne:-)))

                        NZámek - Profil | Po 4.1.2010 12:17:13

                        jo tak to už jsem viděl

                          Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 12:15:52

                          je tu někdo , kdo by uměl hodně dobře německy?? potřebuju pomoct s překladem :/

                            NZámek - Profil | Po 4.1.2010 12:14:22

                            ok juknu nato kluci

                              Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 12:13:58

                                Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 12:13:12

                                Zámek >> někde pár stránek ozadu to taky bylo .. někdy kolem 1.1.2010?

                                  Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 12:12:09

                                  Zámek >> Dole, vcera hned rano to sem davala

                                    NZámek - Profil | Po 4.1.2010 12:10:16

                                    nn kde to naleznu???

                                      Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 12:04:34

                                      Zámek >> az budou ryby. A s chaty udela Paja, taky je sikovna:-))) Jo a videl si to jeji, jak delala s harty ,
                                      Jinak DIK

                                        NZámek - Profil | Po 4.1.2010 12:00:24

                                        jo hodně povedené
                                        kdy budedalší počkej pak ti dan foto z té caty

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait