Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 11:45:33

Zámek >> coolezo jste sikovni kluci :-))))

    Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 11:43:58

    Zámek >> a dobrý ne? mě se to moc líbilo

      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 11:36:56

      hurá hurá už jsem to viděl coolenzo mě poradil a nakonec se podařilo

        Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 11:34:29

        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> no ahoooj :-) Fotky jsou peknejsi, nez nejaky odkaz. Jinak jsme te probirali s Martinem na srazku co vlastne stebou je ze se ani neozves

          Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 11:33:25

          pajinek >> mělo tam být chudáK .. nemá ani winrar nainstalovaný .. koukal jsem .. i jsem chválil .. povedená práce

            Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 11:31:38

            coolenzo >> jaká chudá ? A ty uz koukas ?

              NAlov - Profil | Po 4.1.2010 11:30:14

              bart.bm >> Stačilo dát tento odkaz :-))

              http://www.pod.cz/Fotogalerie/fotogalerie_harta.ht​ml

              Jsou to fotky ze stranek povodi Odry :-)

              Jinak všechny zdravím. Závěr roku jsem měl mega hektický, takže jsem se neúčastnil jak diskusí, tak bohužel ani srazu. Nedá se nic dělat. Ted už snad bude klid. Doufám teda :-DD

                NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 11:29:36

                coolenzo >> tak to je dobre... uz se tesim jak to o vykendu shlidnu... :-)))

                  Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 11:29:34

                  Pája7 >> Tak ahoooj :-)

                    Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 11:28:44

                    Pája7 >> ahoj zatim

                      Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 11:28:32

                      dobrá věc se podařila a zámek kouká na pajinkuv výtvor :)))

                        NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 11:28:23

                        Tak se mejte... ja valim... :-)

                          NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 11:19:09

                          pajinek >> uvidim doma jak se s tim poperu... :-))))

                            Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 11:16:24

                            pajinek >> což je právě problém , protože chudá vlastně ani nemá winrar nainstalovaný .. pracujeme společně na tom!!!! ;)

                              Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 11:13:51

                              Pája7 >> Pres PHOTO STORY3 for windows.Pokud to uspesne stahl soubor musi rozbalit pomoci winraru a pak prehrat v media playeru. Tak jak ste uz radili

                                Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 11:10:27

                                bart.bm >> moc pěkný .. ten kostel je prostě pecka .. z toho by byl penzioonek .. by mi urvali ruce za rezervačky :D

                                  Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 11:07:09

                                  bart.bm >> To verim, ale sou pekne. A jestek tomu premierove, ponevac ponevac fotky navocene s letadla tu nikdo nedal.
                                  Koukal si na muj pokus o prezentaci za minuly rok ?

                                    NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 11:01:40

                                    pajinek >> a pres jaky program jsi to video delal? :-)

                                      Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 11:01:01

                                      Pája7 >> pája7 >>zapomínáme na jednu věc!!!!!!!!!!!!! on to totiž zkouší přehrát , aniž by to rozbalil z toho raru

                                        Nbart.bm - Profil | Po 4.1.2010 11:00:39

                                        pajinek >> jj ale dalo to fušku to naklikat o))

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait