Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 10:56:34

pajinek >> to jak se me stalo tak to neslo po zvoleni jineho prehravace vse bylo Ok... stane se... to jsou ty pocitace... :-))

    Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:54:08

    Pája7 >> me se to tak stalo parkrat. Daljsem rychly pristup a jezdil dal po netu a mezi tim sem omylem klikl na krizek stahovani a bylo vymalovano. A znovu:-)

      NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 10:51:18

      pajinek >> to se taky mohlo stat nerikam ze ne... :-)

        Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:50:55

        bart.bm >> Pekne fotky

          Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:49:35

          Pája7 >> Jestli ikonu otevrel a byla prazdna, tak pravde podobne nastala chyba pri stahovani, nebo on sam omylem to zavrel.

            Nbart.bm - Profil | Po 4.1.2010 10:48:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vase zprava

              Nbart.bm - Profil | Po 4.1.2010 10:47:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tohle mi poslal známej na email o))

                Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:47:32

                Zámek >> tak se ti stahovani asi pred casne ukoncilo. Znovu stahni a hlavne to nezavirej. po uspesnem stazeni budes mit ikonu na plose, kterou otevres a jedes.Tu prazdnou smaz.Ale musis to nechat stahnout, melo by se ti tam ukazat HOTOVO, jak tiukaze CHYBA, tak znovu

                  NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 10:45:44

                  Zámek >> zkus najet na to video, klikni pravym a zkus se podivat jestli ti tam vyjede nabidka jineho prehravace(neco ve smyslu prehrat v... a nebo otevrit v programu...), jetsli jo klikni a uvidis a vyber neco jineho... jinak nevim :-) taky se mi to tak nekdy stalo a pak to slo

                    NZámek - Profil | Po 4.1.2010 10:42:07

                    hoši já jsem z toho uplně v pasti

                      Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 10:40:39

                      Zámek >> co? :D nové okno prohlížeče??

                        NZámek - Profil | Po 4.1.2010 10:39:37

                        kuwa tak už to je stahlé ale pro změnu když dam otevřít naběhne mi jen nové okno a je uplně býlé:(

                          NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 10:33:31

                          Martin... >> oprava seznam účastníků:
                          Zámek
                          Pája7

                            Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 10:31:49

                            Zámek >> tak jsem to v raru úspěšně rozdělil .. mám ti to poslat? nebo už se podařilo přes ten free

                              NZámek - Profil | Po 4.1.2010 10:29:59

                              no já s tam budu tetelit s Martinem už od rána :)

                                Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:27:41

                                Zámek >> Ja nevim jestli pojedu, ten termin mi zrovna moc nepasuje.

                                  Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:25:37

                                  Zámek >> nejde skousel jsem , ale e-mail to nebere. Ale to stazeni je jednoduchy. Najedes FREE, do prazdne kolonky vyplnis heslo, ktere tam mas predepsane v podobe pismen.Pokud by se ti zdalo spatne citelne, tak zadej nove na predepsanym radku.Jak heslo zadas klikni FREE a jede to.Na plose budes mit slozku, kterou otevres a jedes. Pokud te FREE nepusti tak skousej a se to podari, jako coolenzovi

                                    NZámek - Profil | Po 4.1.2010 10:25:37

                                    je škoda že ta chata není někde u voda ay se dalo zadirkovat :)

                                      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 10:22:17

                                      klci tak co už víte kdo z vás pojede na tu chatu??

                                        Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:19:35

                                        coolenzo >> Jak asi rikas, proto ze mi to nechce vzit. Cely to video ma 21,5 MB
                                        Dik

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait