Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NZámek - Profil | Po 4.1.2010 10:18:11

coolenzo ty už jsi to vděl:)
pajinek... a jestli e to ak složité tak to raději ani neposílej já umím PC zapnou vypnout a to je všecko :) ale stahováni to není moje zaležitost :)

    Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 10:15:49

    pajinek >> do emailu těžko .. nevim jak centrum atp. ale na seznamu je příloha max.13MB ... musel by jsi to v raru dát znovu zabalit a tam někde je ještě volba rozdělit archiv po... třeba 10MB .. měl by jsi z toho dva .rar soubory a ty odeslal .. příjemce by potom dal extrahovat a rar je zase ve výsledku sám spojil do jednoho videa ..

    jinak pochvala .. opravdu povedená práce

      Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:08:19

      Zámek >> ICQ nemam a e-mail nevim jestli to odesle, skusim to. Pres ICQ jedine az se vrati mladej ze by to odeslal od sebe.

        NZámek - Profil | Po 4.1.2010 10:04:48

        Pajinek..... ty to máš určo v PC co nechceš mi to hodit na e-mil nebo ICQ???

          Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 10:03:49

          coolenzo >> Ja taky neplatim,moh by se na to .....:-) To ze stahovani trva dyl mi nevadi, zadam vecer a rano vstanu a jeto.

            Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 10:00:38

            pajinek >> a platit samozřejmě nebudu :) jinak zdravím školačku :)

              Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 9:59:58

              coolenzo >> Ja to rikal, vzdyt vim :-)))

                Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 9:59:33

                Pája7 >> Ahoj, jasnýýý :-¨)

                  Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 9:58:44

                  coolenzo >> Vono nekdy neni problem, zadas a stahujes, ale stoho musis skouset. Nekdy za 5min stoho za 10min, je to tim omezenim, ale ty si muzes stahnout kolik chces.Pres VIP je to hooodne rychlejsi, ale musis zaplatit.

                    Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 9:58:20

                    pajinek >> už to jede!!! :D to je haluz teda :))

                      NPája7 - Profil | Po 4.1.2010 9:56:07

                      Ahojte....

                      Pajinek- na to tvoje video se kouknu doma na intru nam nejde internet :-( a ve skole na to nemam toik casu...

                        Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 9:54:21

                        Zámek >> pájínek má asi pravdu .. tohle jsem tam vyčenichal ..

                        "Server má určitý počet volných slotů, která je možno využívat zdarma pro stahování souborů. Při naplnění tohoto počtu je možné využít pouze stahování přes VIP účty"

                          Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 9:52:05

                          pajinek >> ok .. budu zkoušet a u toho koumat jak se vkláda na youtube :D

                            Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 9:47:57

                            coolenzo >> ahoj, ja s te stranky stahuji filmy a nemam problem. A to ne jenom ja , ale i decka a to se stalo ze dohromady jsme stahovaly i set filmu. Pres FREE je to zdarma, ale pomalejsi. Navic ta stranka je omezena poctem uzivatelu, tak je mozny ze prave te to nechce pustit pro pretizeni. I to se obcas stane i me, nekdy az vicero pokusu. Skousej a uvidis. Na YouTube nevim jak to odeslat.

                              NZámek - Profil | Po 4.1.2010 9:41:55

                              coolenzo.... jo tak mě se stalo to samé

                                Ncoolenzo - Profil | Po 4.1.2010 9:31:37

                                pajinek >> nevim nevim .. zkoušel jsem stáhnout a prej překročen počet free slotů .. včera jsem myslel, že free se dá stahovat jednou za den , ale dnes to samý .. ještě varianta 24h lhůty , tak to ještě ozkouším večer , ale tím moje nápady končí

                                  NMaragtx - Profil | Po 4.1.2010 8:29:08

                                  No jasný jinak normálně dělám zednickou,ale ted zrovna potřeboval kámoš dokrýt střechu kvůli fakturaci tak pomáhám jemu

                                    NZámek - Profil | Po 4.1.2010 8:25:31

                                    Maragtx.... Tak když venku a vercajk přimrzá k ruce tak mě nic jinýho nenapadlo

                                      NMaragtx - Profil | Po 4.1.2010 8:23:32

                                      Zatím ještě dva měsíce budu makat tak všeho chut ale na jaře už nastupuju k firmě jako technický stavební dozor a mistr pro stavbu takže zatím jako pokrývač jak si to uhodl?

                                        NZámek - Profil | Po 4.1.2010 8:17:42

                                        Maragtx.... to jseš jako pokrývač nebo co dělaš že musiš lapět venku

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait