Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NMaragtx - Profil | Po 4.1.2010 8:16:14

pajinek >> Takže rekonvalescence na mrku?to je pohoda.

    NMaragtx - Profil | Po 4.1.2010 8:15:36

    Zámek >> No co mi zbývá sice už bych do práce potřeboval ale když ti nářadí přimrzá k rukám tak už je to fakt palba.

      Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 8:10:04

      Mara Arabasz >> Maragtx >> Tak tady -5°C podmrakem v poho, ale ja su doma od zacatku listopadu. A az 12.1. jdu na kontrolu. Su po mensi operaci kolena.

        NZámek - Profil | Po 4.1.2010 8:05:02

        Maratx... Tak nato dneska hažeš bobek jo ?? :D

          NMaragtx - Profil | Po 4.1.2010 8:00:24

          Taky jsem tady už neměl být a nastoupit do pracovního procesu ale po probuzení a kuknutí na teploměr jsem jen protočil kukadla.u nás v sedum ráno -17 stupnů a to na práci venku už je dost

            Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 7:52:03

            Mara Arabasz >> Maragtx >> dobré ranko

              NMaragtx - Profil | Po 4.1.2010 7:47:55

              Dobré ráno všem tady ve spolek

                NZámek - Profil | Po 4.1.2010 7:42:26

                No to jsme dva celou noc čumim na net a počítam že kolem 11-12 mě to chytne a usnu no jo za to může noční život b baru :(

                Na 8:00 mám zkošku ve škole tak vylim zdarec

                  Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 7:34:55

                  Zámek >> To vis no porucha spanku....:-)

                    NZámek - Profil | Po 4.1.2010 7:30:53

                    ale ale co tak rano tady??

                      NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 6:33:51

                      seznam účastníků:
                      Zámek

                        Npajinek - Profil | Po 4.1.2010 6:25:57

                        Vase zprava

                          Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 23:36:40

                          PRO TY CO JESTĚ NEVYDĚLI MÉ VIDEO RYBAŘINY ZA ROK 2009
                          stahnout FREE je to zdarma

                          http://www.ulozto.cz/3509734/rybarska-sezona-2009.​rar

                            Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 23:29:26

                            seznam účastníků

                              Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 23:22:10

                              Taky dobrou vsem

                                Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 23:02:44

                                Chlapi loučím se. DOBROU VŠEM

                                  Nrey - Profil | Ne 3.1.2010 22:34:52

                                  pajinek >> Video moc pěkné ale můj přehrávač chtěl ještě kodec a než jsem ho zase stáhnul.

                                    Nrey - Profil | Ne 3.1.2010 22:34:11

                                    Martin... >> No jo co se dá dělat ted jak není tak je hej ale jak bude tak počkej.

                                      Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 22:25:44

                                      Martin... >> No tak kup poradny auto, aby se ti tam vesla ryb. vybava pro tri osoby a k tomu i Kacka :-))

                                        Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 22:23:56

                                        rey >> ja myslel vybavu na rybay pro zacatek, tyto vydaje jsem nepocital, ponevac pochybuji ze dite v plenach pujde s tatkou na ryby chytat :-)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait