Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 22:05:55

rey >> to ať si radši serou do textilu než tohle :o))

    NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 22:05:33

    pajinek >> no plánuji jich cca 2

      Nrey - Profil | Ne 3.1.2010 22:04:35

      pajinek >> Jsi se zbláznil jen 50000kč nás stály plíny pro malou.

        Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 21:18:03

        Martin... >> pro zacatek vybavycku za 20tis pro kazde dite a kolik ze jich planujes ?:-)

          NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 21:15:11

          pajinek >> no uvidíme ale zezačátku bych je usměrňoval

            Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 21:14:01

            Martin... >> ne uvidis, budes mit hodny deti, ale modly se aby nebyly rybari,nebo se nedoplatis pokud budou tak narocni jak ty :-)

              NZindys - Profil | Ne 3.1.2010 21:11:46

              pajinek >> jj, ahoj zitra se mozna ukazu, ale nevim nevim jestli mi to pujde...

                Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 21:11:10

                Zindys >> hola hola, skola vola tak zatim ahoj

                  NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 21:09:48

                  pajinek >> no jen aby :o))

                    NZindys - Profil | Ne 3.1.2010 21:09:11

                    pajinek >> to zkusim az zitra, pac uz zachvili du spat...jj skola vola :,-((

                      Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 21:08:19

                      Martin... >> D... jako d.... :-) R jako rybari, tak ze rodice budou zdimat furt :-)) D dacanci

                        Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 21:06:26

                        Zindys >> Soubor musis rozbalit pomoci winraru a pak prehrat v media playeru

                          NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 21:03:18

                          pajinek >> D...? no povídej jak dál :o))

                            Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 21:01:34

                            Zindys >> Pres PHOTO STORY3 skus nejaky jiny prehravac nebo prohlizec fotek

                              Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:59:11

                              Martin... >> Treba ne, jestli budou po Kacce, tak budou hodni, ale po tobe to budou d...... :-)))

                                NZindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:57:51

                                pajinek >> ale ja mam kram pocitac...strej rozhrkanej kram...v jakm si to delal programu??

                                  NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:56:12

                                  pajinek >> no uvidíme....člověk se musí bít hlava nehlava

                                    Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:56:05

                                    Zindys >> neni mozny kazdymu to jde

                                      Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:55:15

                                      Martin... >> Totak, je jina doba:-))) Az nebudes nic mit tak se na tebe vy.....:-)

                                        NZindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:54:41

                                        pajinek >> a je to v p....i nejde mi to spustit, kram jeden starej pocitac :-(((

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait