Rybářský dorost a přírůstky

Tak si myslím, že by jsme se tady mohli pochlubit, seznámit se s novopečenými otci, matkami a diskutovat o tom jak přivést naše přírůstky k rybařině:) Myslíte, že se nám to povede???
Autor diskuse: Kukin1 - Profil , 3.12.2009 všeobecné - ostatní

NLevandulak - Profil | Pá 4.12.2009 13:09:54

Venca888 >> Teda ty máš ale vlasatý dítě. To ten můj kluk je skinhead. To pro mě bylo překvapení neboť mám docela solidní máničku :-))

    NVenca888 - Profil | Pá 4.12.2009 12:15:55

    zatim si ale rozumí jenom s kočkou - taky pořád spí...

      NVenca888 - Profil | Pá 4.12.2009 12:15:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tady

        NTichej - Profil | Pá 4.12.2009 12:11:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak tenhle klouček až krapet poodroste bude taky rybařit.Už se těším na jaro až vnoučka vemu sebou k vodě a dám mu pohladit prvního šupinatce:-)

          NDejF - Profil | Pá 4.12.2009 12:03:59

          Kukin1 >> já taky poslal fotku dcérky :-))

            NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 12:03:12

            Venca888 >> promiň 2 první dal Sajmon :))) promiň Sajmone :))))))))

              NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 12:02:33

              Venca888 >> tak nám dej aspoň fotečku, myslím, že bude první holčina tady :))

                NVenca888 - Profil | Pá 4.12.2009 11:59:52

                mojí malý už je 16 dní a nechtěj mi dovolit, abych jí vzal zejtra na ryby...

                  NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 11:47:42

                  Kukin1 >> Ok budu určo rád když to klapne...

                    NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 11:46:43

                    Neznaboh:-D >> není problém, na zahájenou jim dáme do slizu :)

                      NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 11:43:24

                      Kukin1 >> super,mě letos začali bavit slizounci,sice žáádné max úspěchy,ale rád bych se podíval i jinde než okolo komína:-D a tatík s bráchou určo taky:-D

                        NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 11:41:27

                        Neznaboh:-D >> jasně, nemám v tom problém :)

                          Nsven - Profil | Pá 4.12.2009 11:31:26

                          Kukin1 >> díky za povzbuzení -))))))))))))))

                            Nsajmon - Profil | Pá 4.12.2009 11:19:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak tady jsou budoucí nejlepší vazači prutů v Evropě. A když ne tak ať jsou z nich aspoň slušní lidi.

                              NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 10:22:00

                              JJ starý lískovec... Takže kdybych popř potřeboval poradit na příští rok kde shruba jet na dyji,nebo vranov mohl bych počítat s radou?

                                NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 10:07:19

                                Neznaboh:-D >> :)) no myslím, že to byl Nový Lískovec nebo Starý Lískovec. Dyje je má oblíbená v podstatě po celém toku, nemám problémy s přesunem :)) a na Vranclu mám chatu:)) takže ses celkem trefil :))))

                                  NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 10:00:20

                                  Kukin1 >> Já jezdil do Leskovce k tetě ještě když žila, strýc byl trenér ještě bobíků... znáš dyji a vranov?

                                    NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 9:55:50

                                    Neznaboh:-D >> teď bydlím v Černovicích a pracuji v Komárově, jinak jsem od malička bydlel na Lesné :)

                                      NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 9:51:42

                                      Tak když jsem se tím vším prokousal, tak musím přidat i toho mýho rybářa :))) a na druhé fotce je maminka :))

                                        NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 9:43:21

                                        Kukin1 >> jejda ty jsi s brna,jsem si všiml až teď... Odkud?