Rybářský dorost a přírůstky

Tak si myslím, že by jsme se tady mohli pochlubit, seznámit se s novopečenými otci, matkami a diskutovat o tom jak přivést naše přírůstky k rybařině:) Myslíte, že se nám to povede???
Autor diskuse: Kukin1 - Profil , 3.12.2009 všeobecné - ostatní

NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 9:27:22

Levandulak >> jj máš pravdu taky jsem hračička, příští týden mě dojde PSP3 tak se těším jak v budoucnu s mladým dáme nějaké závody:)) je to o přístupu rodičů a máš plnou pravdu prostě chystat program a ven a ven do přírody na ryby :))

    NLevandulak - Profil | Pá 4.12.2009 9:14:03

    Kukin1 >> Tak já bych se ani nebál toho, že si ten můj oblíbí počítač popř herní konzole. Kyž si vezmu sebe, takjá jsem měl počítač (zx spectrum:-)) už od nějakých pěti šesti let. A vždy jsem na tom doma pařil. To mi zůtalo do dneška. Ale nikdy jsem nebyl takovej pecivál, abych při tom nestíhal jít ještě ven. To jsem zvládal vždy v pohodě. Hlavně nezakrnět a nenechávat ho jen doma. Hezky na vzduch s prťavcem :-)

      NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 9:08:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kukin1 >> hezky jsi to napsal,dalekýýýýý a nejistý:-D ale jedinné co nás může utěšit je to co už říkal p Werich: čas ztrávený na rybách se do života nezapočítává.

        NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 9:07:10

        Neznaboh:-D >> jj já když už se konečně můžu vypravit na ryby, tak míst mám vytipovaných tolik, že nikdy do poslední chvíle nevím kam jet:)) a pak to tak strašně rychle uteče, že mě snad nezbývá nic jiného než čekat na dalekýýýýý důchod :))))) nebo výhra ve sportce?? :)))) no vrátím se zpět na zem :)))))))

          NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 8:46:42

          Kukin1 >> jj nelze než souhlasit:-D stejnak už ,ale zvažujeme,že začneme nyní v zimních měsících probádávat oblíbené lokality a vytipovávat dobrá a prostorná místa:-)

            NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 8:43:16

            Neznaboh:-D >> dobří lidé se vejdou klidně i na patra hlavně když je dobrá parta :)))

              NNeznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 8:01:34

              Kukin1 >> Zdar,to máš sice pravdu,ale zase na druhou stranu když najdem menší flek tak je pak problém... No někdy semnou jede moje drahá polovička a bráchova roba a je to už mazec,ale jak říkáš aspoň se nenudíme:-D

                NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 8:00:04

                Bobo-carp >> Boule >> to je vidět jak si pohledem vychutnává krásu okouna :))))

                  NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:59:05

                  Baťour >> Batour >> opět chybí křeslo pro tatínka :)))))))))))

                    NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:58:25

                    rices >> je vidět, že malej už ví jak držet rybu:))) myslím, že trefa do černého:)))))

                      NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:56:43

                      Baťour >> Batour >> tak tady se hned pozná, že se kluk potatil :)))) díky za fotky !!!

                        NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:52:49

                        DejF >> Tak nějak nevidím křeslo pro tebe, že by to fungovalo jak u nás?? :))))))))))

                          NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:51:35

                          honzina >> to budeš mít brzy olova jak na atomovej kryt :))))))

                            NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:50:23

                            Neznaboh:-D >> To už u vody musí bejt takové stanové městečko :))))) aspoň když neberou tak se určitě nenudíte :)))

                              NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:49:14

                              kroupa >> přesně tak, mám kamaráda - kulturista - chlap jak hora pořád v posilovně, narodil se mu kluk a samozřejmě tatínek měl představy jak ty činky budou zvedat společně a ejhle chlapec recituje v literárním souboru a myslím si, že ani neví, že činky existují :))))))) asi se nepotatil :))))

                              SNAD TO NEBUDE NÁŠ PŘÍPAD !!!

                                NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:46:38

                                Sven >> sven >> nehaž flintu do žita, nikdy není pozdě na začátky:))

                                  Nkroupa - Profil | Pá 4.12.2009 7:45:05

                                  Kukin1 >> asi jo lezim v posteli a jeste si u toho navazuju hacky jeste ze je stara v praci to bych dostal asi naholou

                                    NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:44:57

                                    futro >> dobrý začátek:) jen ať mu to vydrží :) třeba se potom naši mladí někdy potkají u vody :)) a budou vzpomínat jak jim tátové radili, to nedělej, to máš špatně, atd:)))

                                      NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:43:23

                                      Levandulak >> Tak na tom jsme nějak tak stejně, doufám, že i ten můj nedá přednost PC, PSP3 a dalším herním konzolám a bude mít zájem trošku o přírodu, vodu a rybky. Už se těším na jaro, v únoru mu budou 2 roky tak na jaře už ho zkusím vzít s sebou na ryby:) snad to vyjde, zatím ho baví navyjáky, woblery (samo bez háků) :))

                                        NKukin1 - Profil | Pá 4.12.2009 7:40:22

                                        kroupa >> asi jsi byl v minulém životě ryba :)))