Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:05:03

cpr >> já se toho nebojím :-)))

    Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:04:56

    sauron13 >> aha ,, takže ještě krém

      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:04:01

      Pavel Z >> Kucí,fixu néééééé :))))ˇMě aceton a ředidlo strašně vysušuje pokožku :)))))))

        Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:03:40

        Pavel Z >> chlastáme dokud nespadnem a až spanem chlastáme v leže.!!!

          NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:03:15

          cpr >> fixu mám, spacák a lehátko taky :-)))

            Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:02:31

            sauron13 >> takže sebou lehátko,spacák a FIX ju?

              NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:01:08

              sauron13 >> nevím,ale pojedu s Mikušem a už z tý cesty nemám dobrej pocit :-)))

                Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:01:08

                Pavel Z >> Chtěl jsi napsat "Srát krev" ne? :))))))))

                  NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:00:30

                  cpr >> za ruku tě klidně držet budu, ale bohdá nebude abych z chlastačky utíkal i kdybych měl blejt a chcát krev :-))))

                    Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:00:23

                    Pavel Z >> V kolik tam pojedete?

                      Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:58:58

                      cpr >> :))))))))))))

                        Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:58:47

                        Pavel Z >> Já se bojim Mikuláše,fixy,Patlala a těch vašich pout :))))))

                          Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:58:27

                          Pavel Z >> budem se držet za ruce a kdyžtak společně utečem))))))))))))))

                            Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:58:15

                            cpr >> Vládik viděl i cítil ... teplo sálalo z těch míst,pot mu stékal po čele,když bral péro do ruky aby dokonal dílo,po kterém jsem tolik toužil :))))))))))

                              NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:57:34

                              sauron13 >> už teď se toho začínám bát :-)))

                                Nsauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 22:56:57

                                Pavel Z >> Já druhyčka :))))))

                                  Ncpr - Profil | Pá 18.2.2011 22:55:49

                                  sauron13 >> a doufám že uvidím )))))))))))

                                    NPavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 22:55:36

                                    sauron13 >> Jsem taky prvnička tak na mě musíš pomalu :-))))

                                      NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:53:23

                                      cpr >> )))))))))))))))))))))

                                        NVL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 22:53:08

                                        sauron13 >> kdyby to viděl tak nepřijede :o))))