Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 23:17:27

sauron13 >> nesraš je tolik, zas tak hrozný to nebylo :o))))

    Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:17:00

    sauron13 >> a sakja už se bojím víc a víc :-)))))))

      cpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:16:21

      sauron13 >> asi se zašiju do spacáku )))))

        sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:16:02

        Pavel Z >> Naději ti brát nebudu :)))))))

          Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:15:31

          sauron13 >> mumie ochrání i prde...l před újmou :-)))))))))

            sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:14:18

            Pavel Z >> Blití asi bude ten nejmenší problém k vyřešení :)))))

              Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:14:10

              cpr >> no právě a znám ty následky když mě chytne toulavá :-)))))

                cpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:13:40

                Pavel Z >> ))))))))))))))))))))))))))) woe to je hnus .ale počítat stím musíš.

                  cpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:12:48

                  Pavel Z >> najdou tě ))))))))))))))))) někdy.

                    sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:12:21

                    Pavel Z >> Já to tam znám :)))))

                      Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:11:57

                      cpr >> s tím počítám beru si mumii aby mi nikdo nenablil za krk :-))))

                        Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:11:16

                        sauron13 >> já nikam nejdu nebo se stratím :-))))))

                          cpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:11:14

                          Pavel Z >> Pavle lehátko je asi zbytečný )))))))))))

                            sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:10:41

                            cpr >> Chlastali jsme tam a měli i toulavou :))))))

                              cpr - Profil | Pá 18.2.2011 23:10:11

                              sauron13 >> měli jste je tam zamknout a pustit až se vyspíte)))))))) měli jste toulavou nebo jste chlastali tam?

                                VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 23:09:35

                                sauron13 >> ))))))))))))))))))))))

                                  Pavel Z - Profil | Pá 18.2.2011 23:08:16

                                  sauron13 >> :-))))

                                    sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:06:44

                                    cpr >> Krém je to poslední,co bych asi bral :)))))

                                      sauron13 - Profil | Pá 18.2.2011 23:06:16

                                      cpr >> Já se vožeru,pak vybleju,pak zase vožeru a pak zase vybleju ...no a pak bude 5 ráno,na spánek ti zbyde tak hodina a půl,pak začnou chodit ty starci,co šli spinkat v osm a je po spánku,my s Vojtou jsme spali přímo v průchoďáku mezi lokálem a hl. sálem a to se moc nedalo :))))))

                                        VL.K. - Profil | Pá 18.2.2011 23:05:39

                                        sauron13 >> seženu nějakou ekologickou :o))))