Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Batour - Profil | Čt 17.2.2011 18:05:58

Hoši čus letim k Janě:-)))

    Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:05:48

    Baťour >> Batour - 17.2.2011 18:03:31 >> to vis Batko IPP adresa se wochcat neda:-))))

      Batour - Profil | Čt 17.2.2011 18:05:01

      Pavel Z >> :-))))))))))))))

        Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 18:04:56

        Baťour >> Batour - 17.2.2011 18:04:38 >> tenhle byl dobrej :D to musim uznat :D

          Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 18:04:38

          Nemám vás rád. Jeden trpaslík a druhej švejk

            Batour - Profil | Čt 17.2.2011 18:04:38

            Mathas1 >> Přečti si BIBLI a začni se modlit aby ti to někdy vyšlo:-)))) ahoj

              Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:03:48

              Baťour >> Batour - 17.2.2011 18:02:15 >> jestli je nerozštípe při převozu :-))))

                Batour - Profil | Čt 17.2.2011 18:03:31

                Mirek.V. >> Téda to ste detektivové jako z učebnice policie:-)))

                  Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 18:03:06

                  kakám na Vás hejlové. Přes 10kg se letos dostanu ikdybych se měl rozkrájet. Mám velikánskou motivaci- zavřít vám...ústa :D
                  Jdu si číst, naschle! :D

                    Batour - Profil | Čt 17.2.2011 18:02:15

                    Pavel Z >> Ten valihroch je stejně roštípe ve vazkách a bude mít zase ho.no:-)))

                      Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 18:01:58

                      Pavel Z >> Nejsmutnejsi je ze vime kdo se za Hansem skryva az dozraje cas bude mu velmi ouzko:-))))

                        Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 18:00:45

                        Baťour >> Batour - 17.2.2011 17:57:30 >> už ho vidím jak se kasá s novejma klackama :-)))))

                          Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:59:52

                          Mirek.V. >> Buďte rádi, aspoň někdo se vás zastane a budeme asi jediný :-)))

                            Batour - Profil | Čt 17.2.2011 17:57:30

                            Pavel Z >> jo smeták by mu slušel a hadr na čelo:-))

                              Batour - Profil | Čt 17.2.2011 17:57:03

                              Mirek.V. >> :-)))))))))))))) já nečmaral jen sem tiše souhlasil:-)))

                                Mirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 17:55:59

                                Pavel Z >> Jsi konkurence protoze nam s Batourem cmarate na shopu:-)) za toho motyla te navrhnu u Schatziho na pochvalu:-)))))))))

                                  Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:52:42

                                  Mirek.V. >> Já nejsem ani zákazník ani konkurence. A kolem špičky lítal motýl a hrozně se mi líbil :-)))

                                    Mathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 17:51:33

                                    Baťour >> Batour - 17.2.2011 17:50:38 >> protože to nebralo :D a stejně si myslim, že mě skopnul hezoun Pavel :D

                                      Pavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:51:03

                                      Baťour >> Batour - 17.2.2011 17:42:24 >> doporučil bych mu spíš násadu na koště ta mu bude v rukách sedět líp :-)))

                                        Batour - Profil | Čt 17.2.2011 17:50:38

                                        Mathas1 >> dit stam byl a jak si dopadl ožral ses jako prase a padal ze židle:-)))