Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 17:47:44

Pavel Z >> Vis Pavle mi tridime lid prosty na zakazniky a konkurenci:-)) Proc koukas tak uprene na spicku prutu? Pouzivas snad zvonecek:-))))))))))))

    NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 17:42:58

    Baťour >> Batour - 17.2.2011 17:42:24 >> hele hele, letos Vám vytřu zrak :D když mě někdy vemete na labe :D

      NBatour - Profil | Čt 17.2.2011 17:42:24

      Pavel Z >> a naco mu budou:-)))stačí mu liskovej proutek na to co chytá:-)))

        NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:41:15

        Baťour >> Batour - 17.2.2011 17:39:45 >> Chce si koupit ty hůlky co mám já :-)))

          NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:40:12

          Mathas1 >> a další

            NBatour - Profil | Čt 17.2.2011 17:40:11

            Mathas1 >> čus bus velká noho:-)))

              NBatour - Profil | Čt 17.2.2011 17:39:45

              Pavel Z >> ahoj co ten lojza zase kupuje:-))))

                NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 17:39:21

                Baťour >> Batour - 17.2.2011 17:35:14 >> ahooj čahoune

                  NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:38:06

                  Baťour >> Batour - 17.2.2011 17:35:14 >> Ahoj kamaráde :-)))

                    NBatour - Profil | Čt 17.2.2011 17:35:14

                    ahoj chlapci.-)))

                      NBatour - Profil | Čt 17.2.2011 17:34:07

                      Pavel Z >> :-))))))))))))

                        NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:33:11

                        Mathas1 >> Jsou černý, tenký, dvoudílný, mají očka a sedlo na naviják. Stačí ti to ???

                          NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 17:30:02

                          Pavel Z >> jo fákt jo? No tak to je super :D hned je jdu koupit :D rozepiš se trošku :D

                            NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:25:39

                            Mathas1 >> mám 3lb 3,60m ve dvoudílu a jsou černý. :-)))))))))

                              NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:24:32

                              Mirek.V. >> No ze začátku jsi mi byl docela simpatickej, ale postupem času si upevňuješ pozici mého nepřítele a to se odrazí i na mém přístupu k tobě!!!!!!!!!!!!!! :-))))))

                                NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 17:19:54

                                Mirek.V. >> zapomněl si doplnit před říšskejma koulema :D

                                  NMirek.V. - Profil | Čt 17.2.2011 17:16:50

                                  Pavel Z >> Buh ochranuj PH ceskych vod:-))))

                                    NMathas1 - Profil | Čt 17.2.2011 17:15:54

                                    Pavel Z >> taky ještě nemám zakoupenou, asi tam v pondělí zajdu a koupim si jí. Pavlíku jak si spokojenej s těma proutkama co máš od Daiwy? Uvažuju o nich. V jaký libráži je máš. Popiš to nějak :D

                                      NPavel Z - Profil | Čt 17.2.2011 17:08:53

                                      Tak jsem se vrátil z RS s povolenkou tak už jenom to počasí a hurá na ně :-))))))

                                        NVL.K. - Profil | Čt 17.2.2011 16:34:11

                                        Poušťák >> taky už bylo na čase, válel jsi se doma dost dlouho tak huš huš do práce :o)))))