Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

N: vydrák - Profil | Ne 30.3.2014 19:44:59

Hardyman >> Já vím,já vím...! Čekali až vodejdeš na ryby :-))

    NHardyman - Profil | Ne 30.3.2014 19:40:20

    Magič >> Co to tady zase je, no počkej chvilku je člověk pryč a zase nějaký obchod....

      NZiggy - Profil | Ne 30.3.2014 19:38:58

      Hardyman >> nádherný kousky !

        NMagič - Profil | Ne 30.3.2014 19:35:40

        Mates PB >> Nemám :-)) Zatím :-)) Příští víkend,má ho na chatě. Včéra mi to potvrdil.

          NZiggy - Profil | Ne 30.3.2014 19:27:10

          TEZAR >> tak to bude asi on, nabízel pár věcí ale potom to nějak zaříznul, ani jsem se tam nedostal

            NMates PB - Profil | Ne 30.3.2014 19:25:17

            Magič >> ukaž kolečko.:-))

              NMagič - Profil | Ne 30.3.2014 19:15:34

              Jinak nový přírůstek i s pouzdrem.Je to dárek od kamaráda a je to ten v pravo.Jo a na cestě mám kolečko od pana Vlčka s Přepeř.Také od kamaráda :-))

                NMagič - Profil | Ne 30.3.2014 19:03:04

                sumec 1950 >> Ok,jsou Tvé.Jdem do SZ,než nás Honza zakousne .-)) Honzo,omlouvám se.

                  Nsumec 1950 - Profil | Ne 30.3.2014 18:48:31

                  Magič >> beru.

                    NMagič - Profil | Ne 30.3.2014 18:47:44

                    sumec 1950 >> Jseš opravdu zlatej,Roman má pravdu,klobouk dolů.Jestli by Ti pomohli tyto spojky,tak Ti je odešlu.Pasujou do sebe v pohodě.

                      N: vydrák - Profil | Ne 30.3.2014 18:45:58

                      sumec 1950 >> Myslel jsem si to.To je moc pěknej proutek.

                        Nsumec 1950 - Profil | Ne 30.3.2014 18:43:57

                        : vydrák >> Je.

                          Nsumec 1950 - Profil | Ne 30.3.2014 18:43:23

                          : vydrák >> No a co,mám to tady skladovat?

                            N: vydrák - Profil | Ne 30.3.2014 18:42:28

                            sumec 1950 >> Není druhej ze zhora ta Sigma co jsi mě ukazoval na soutoku?

                              Nsumec 1950 - Profil | Ne 30.3.2014 18:40:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sada krátkých cestovních prutů SHAKESPEARE foto nic moc.

                                N: vydrák - Profil | Ne 30.3.2014 18:37:01

                                sumec 1950 >> Asi ti navrhnu odznak zlatýho retraře.
                                Kdykoliv někdo potřebuje tak se snažíš pomoct.Klobouk dolu Tondo,vážně!

                                  Nsumec 1950 - Profil | Ne 30.3.2014 18:31:17

                                  Magič >> Jestli ti pomůže tohle,tak pošli adresu.

                                    N: vydrák - Profil | Ne 30.3.2014 18:26:11

                                    Magič >> Pokud je to mosazný tak zavařit lehce a ohleduplně mosazí.
                                    Tohle ti udělají v každý dílně.

                                      NMagič - Profil | Ne 30.3.2014 18:22:58

                                      Co je to? Bylo to mezi retro očkama,nesouvisí něco s toho s rybařinou?

                                        NMagič - Profil | Ne 30.3.2014 17:59:49

                                        : vydrák >> Díky za foto Romane,ale ted' mám jínej problém.Obě dvě nožky koleček,mám naprasklé.Musím najít nějakého šikulu,který poradí co s Tím.Já si na to netroufnu.Karle !!!! si tu??? :-))))) Nebo si zas na rybách ? .-)))))))

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly