Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 20:15:20

Magič >> Já jí mám originál krásně vyvázanou.

    NMagič - Profil | Ne 23.3.2014 20:08:50

    sumec 1950 >> Já ten problém nemám Tondo,mě to krásně pasuje.

      Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 20:07:36

      Hardyman >> Honzo díky, ale s tím focením nejsem moc spokojený.Musím to vyřešit koupí nějaké slušné zrcadlovky.

        Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 20:05:19

        Magič >> Tak to máme stejný problém.Délku bych měl,a hezkou k tomu,ale ta spojka má 9 mm.

          NStribro - Profil | Ne 23.3.2014 20:04:51

          Ahoj.Chci se jen zeptat na váš názor.Jak postupujete při renovaci navijáku.Necháte ho v původní barvĕ i když je omlácený,tak že jenom vyčistíte a necháte ho jak na nĕm zapracoval zub času.Nebo ho zrenovujete i s novým nátĕrem?Díky za názory.

            NHardyman - Profil | Ne 23.3.2014 20:00:17

            sumec 1950 >> Tondo nádherné Shakespeare sestavy a ty fotky také nemají chybu.

              NHardyman - Profil | Ne 23.3.2014 19:52:45

              Vosa >> Pepo moc pěkné obzvlášť Re-fly. Je to stejný model, který vlastním.

                NMagič - Profil | Ne 23.3.2014 19:52:13

                sumec 1950 >> Ahoj Tondo.
                Celková délka dílu je i s očkem a spojkou 109cm.U spojky má 7mm.a u špičky 3-3,5 mm.Nemám u sebe šupleru,tak je to metrem.

                  NTakira - Profil | Ne 23.3.2014 19:40:59

                  sumec 1950 >> Nemáš za co. Donutil jsi mě vzpomínat a je to 21 let. Kupoval jsem je začátkem roku 1993,někdy duben-květen, byly na trhu chvili jako novinka. Dělalz se tuším v 2,6 m - 3,15 m - 3,6m.

                    NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 19:39:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hardyman >> Přidám ještě zátiší s červenoočkem Rousek 85mm

                      NHardyman - Profil | Ne 23.3.2014 19:34:10

                      : vydrák >> Romane nebudu nic mazat nevadí mi to a ostatním asi také.

                        N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 19:26:37

                        Hardyman >> Honzo,pak ty naše plky tématu se netýkající klidně vymaž.

                          N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 18:50:11

                          Karel K70 >> V noci on spí, my na vsi chodíme spát se slepicema.-)

                            NKarel K70 - Profil | Ne 23.3.2014 18:43:39

                            : vydrák >> Taky si užije noční vrčáky.

                              NKarel K70 - Profil | Ne 23.3.2014 18:38:56

                              : vydrák >> Tak to domluvíme,byl by tam se mnou a s Tondou.Samozřejmě na sumce a na kapry.

                                N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 18:34:13

                                Karel K70 >> Klidně půjčím ale sám by se bál:-)

                                  NKarel K70 - Profil | Ne 23.3.2014 18:27:29

                                  : vydrák >> Romane, tak nám toho Tvýho lumpa na pár dnů půjčíš?Sice se nesmí bivakovat,ale pod deštníkem s plachtou to zmákneme.Pár dnů vydržíme.Nejsme z cukru.

                                    N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 18:22:04

                                    Rasto. >> Spojky v poho.Je to kvalitní prut:-)

                                      N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 18:21:33

                                      Karel K70 >> No zdravím Tě Karle,jak se vede? :-)

                                        NRasto. - Profil | Ne 23.3.2014 18:14:48

                                        : vydrák >> spojka vydrzala?myslim ze to je jedina slabina na laminatoch

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly