Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NKarel K70 - Profil | Ne 23.3.2014 17:51:11

sumec 1950 >> Tondo-Ty se cejtíš!Už Tě vidím jak mu předáváš svoje zkušenosti.To aby si mladej s sebou vzal hodně velkej pytel,protože Ty jich máš 2.Akorát nevím jestli utáhne i Morgana.

    NKarel K70 - Profil | Ne 23.3.2014 17:44:41

    : vydrák >> Asi jste dorazili ve správný čas.Taky se mně líbil.Vzpomněl jsem si na dobu před 20ti lety,kdy se mnou jezdili moji kluci s kamarádem.A je to zhruba 2 roky, kdy mně ten mladší řekl-táto,jel bych s Tebou na ryby,a to je už 15let nechytá.Řeknu Ti dostal mně!

      N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 16:10:24

      sumec 1950 >> Klidně Tondo,s tebou by jel kamkoliv. Udělal si na něj loni dojem:-))

        NT.Karel - Profil | Ne 23.3.2014 16:07:38

        Vosa >> Pěkná kolekce

          Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 15:55:56

          : vydrák >> Romane,mladej má správnej postoj.V létě si kluka půjčím,a klidně mu vrazím můj prut ze sumcem do ruky.Pak ti udělám fotky.To bude mazec.

            N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 15:53:03

            Vosa >> Nejsme žádný fajnovky,jsme klucí z venkova:-))

              NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 15:51:22

              : vydrák >> To je pravda že byla i s cenovkou, ale ta starobka nevoní příliš libově:-)

                N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 15:48:41

                Vosa >> Proč bych jí Pepo pral,vždyť je jak z krámu a voní novotou! :-)

                  NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 15:47:08

                  : vydrák >> Romane, koukám mladej co by tester od Tokoz - D.A.Mu:-)
                  Už jsi tu rádiovku vypral? na kolik st. a nesmrskla se? Také se na to chystám.

                    N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 15:44:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vod rána u nás jen chčije a chčije (copy děda Komárek).
                    Tak jsme se dali s adjunktem do připravování a testování kvalitního cajku na sumce,neboť sezona se nezadržitelně blíží a kdo chvíli stál už stojí opodál.
                    Mladej měl celkem plný ruce práce petku zvednout:-))

                    Tak jedna fotografie pro retro.
                    (fotka je malinko mázlá,neudržel jsem smíchem aparát v klidu) :-)

                    edit: jo,na hlavě má mladej apartní rádiovku od Pepy:-))

                      N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 15:38:42

                      tokoz11 >> Je to jediná barva,kterou jsem kdy kromě černé a slon.kost viděl.

                        NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 15:23:54

                        T.Karel >> Ty jsem koupil tady v Retro bazaru, již je tomu dlouho.

                          Ntokoz11 - Profil | Ne 23.3.2014 15:21:44

                          : vydrák >> achjo tak mám asi 5 navijáků s červenejma palstama ale ani u jednoho nemám ten přepínač červenej :/

                            NT.Karel - Profil | Ne 23.3.2014 15:16:26

                            Vosa >> Ty jsou parádní ,taky jsi je kupoval u p. Stibůrka ?

                              Ntokoz11 - Profil | Ne 23.3.2014 15:12:07

                              : vydrák >> Díky já si to myslel ale nemůžuju sehnat leda že by byla na tom Bčku co mám v kufříku du se podívat

                                NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 15:04:36

                                Karhu >> Již tam visí asi dva roky a nestěžují si:-) Dnes je špatné světlo na focení almárky.

                                  N: vydrák - Profil | Ne 23.3.2014 15:03:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tokoz11 >> No jasný:-)

                                    Ntokoz11 - Profil | Ne 23.3.2014 14:54:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Zdravím chtěl bych se zeptat v jakejch barvách se vyráběl plastový přepínač na reexe ? já viděl zatím jen černej a bílej(slonová kost) ,byly třeba aji červený ? Díky za vaše poznatky Martin

                                      NKarhu - Profil | Ne 23.3.2014 14:50:02

                                      Vosa >> Pepo máš je tam hezky zavěšené,nebude je bolet hlava když visí jako netopýři? :-) , dej fotku celé almárky at nás taky potěšíš navijáčkama .

                                        NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 14:38:05

                                        sumec 1950 >> Toníku, já vím. Ale Polyestel to je jiný level.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly