Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 14:37:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

T.Karel >> Také jich pár mám...

    Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 14:20:41

    Vosa >> Pepo,ten druhej je zase Traveler

      NT.Karel - Profil | Ne 23.3.2014 14:12:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Woblery Big S zakoupeno v roce 1981 u pana Stibůrka na Pankráci

        NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 13:29:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Hardyman >> Posílám foto starého bojovníka aneb "Pozdrav od Čeňka Resla"

          NVosa - Profil | Ne 23.3.2014 13:18:18

          sumec 1950 >> Tondo, pěkná sestavička, hlavně Polyestel a wobblery.

            Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 13:09:52

            kkkarlos >> V pohodě.

              Nkkkarlos - Profil | Ne 23.3.2014 13:08:08

              sumec 1950 >> Tondo, dík ale fakt Tě tím nechci zatěžovat. Ale když jinak nedáš :-) . Momentálně chvátám do práce, tak Ti napíšu až večer, nebo spíš zítra.
              Měj se Karel

                Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 13:05:24

                kkkarlos >> Tak mi napiš,nestyď se.Oček mám hafo,a špička se taky najde.

                  Nkkkarlos - Profil | Ne 23.3.2014 12:58:31

                  sumec 1950 >> Toníku, to máš pravdu. Ale já to zase tak moc nehrotím, proutek je to sice pěknej, ale já mám stejně momentálně jiné priority. Ale i tak díky moc za nabídku...Karel

                    Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 12:55:06

                    kkkarlos >> Líná huba, holý neštěstí.Kdyby jsi napsal co potřebuješ,třeba bych měl.

                      Nkkkarlos - Profil | Ne 23.3.2014 12:46:47

                      sumec 1950 >> Tondo, ty šejkovský sety jsou taky moc krásný....

                        Nkkkarlos - Profil | Ne 23.3.2014 12:45:21

                        Hardyman >> Honzo, máš to moc hezký, ostatně jako vždy. Já tu větev zatím musím uložit do kouta. Nemám špičku a taky nějaký hezký očka mi na něj schází.Ale je připravenej , a až se něco objeví, tak ho dokončím...

                          Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 12:43:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          A ještě jednou.

                            Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 12:40:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Taky něco přidám.

                              Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 12:37:38

                              Hardyman >> Honzíku,jako vždy paráda.

                                NKarhu - Profil | Ne 23.3.2014 11:43:01

                                Hardyman >> Troníček se nikdy neokouká,nádhera a ten Ladar taky

                                  NHardyman - Profil | Ne 23.3.2014 11:36:51

                                  Karhu >> Dva Troníčci s českou klasikou s navijákem LADAR.

                                    NHardyman - Profil | Ne 23.3.2014 11:00:04

                                    venca1 >> Dobře něco vytvořím, máš pravdu muškařských prutů bylo v poslední době nějak málo k vidění.

                                      NKarhu - Profil | Ne 23.3.2014 10:58:43

                                      Hardyman >> Ahoj Honzo,moc pěkný,máš to jako by to vyšlo rovnou z výroby,fakt nádhera a ten Tap s kovou cívkou je moc pěknej

                                        Nvenca1 - Profil | Ne 23.3.2014 10:54:11

                                        Hardyman >> Moc pěkné, vystav bambusové mušáky, ať mám co závidět. :-)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly