Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | Ne 23.3.2014 10:44:42

kkkarlos >> RYNA jedna originál druhá po renovaci.

    NHardyman - Profil | Ne 23.3.2014 10:35:49

    kkkarlos >> Ahoj Karle, obyčejný prut když je v pěkném stavu tak není také špatný. Všechny pruty na fotce jsou v originálním stavu. Akorát prut SOL a RYNA jsou po celkové renovaci.

      NZiggy - Profil | Ne 23.3.2014 1:23:16

      sumec 1950 >> jak jenom 1,8 ? to snad stačí ne ? ty jsi na biče ?

        Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 1:14:30

        Ziggy >> Je malej,jenom 1.8 m.

          NZiggy - Profil | Ne 23.3.2014 1:00:20

          sumec 1950 >> díky ti za pěkný pokoukání, tak bereš sebou ?

            Nsumec 1950 - Profil | Ne 23.3.2014 0:57:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ziggy >>

              NZiggy - Profil | Ne 23.3.2014 0:36:11

              Dnes jsem se rybařině „ nevěnoval „ trvalo to moc dlouho než se mi to povedlo dát do takového stavu, už mám hotovo: Čínský drak na čínském hedvábí, jen ne v čínském rámu :---))) byl pěkně začuněnej a ležel v hromadě nepořádku, než na mne vykouk a řekl: … dej mi šanci ! tak jí dostal….
              No není to retro ale hoooodně starý retro :--)))

                NZiggy - Profil | Ne 23.3.2014 0:04:57

                sumec 1950 >> ahoj, když by jsi tu RYNU ukázal v celé své kráse, rád se na ní kouknu ( určitě nebudu sám :--)) )

                  NZiggy - Profil | So 22.3.2014 22:03:37

                  sumec 1950 >> ta Ryna je pěkná !

                    NŠlapeto - Profil | So 22.3.2014 22:03:29

                    Ahoj kolegové, dnes se mi dostal do ruky tento kousek kupovaný v "ČR". Nepodařilo se mi zjistit rok, jen bych tipl kolem 1970-1975. Překvapila mě celkem citlivá brzda. zajímalo by mě, kde se tento naviják dal u nás koupit (podpult, tuzex) případně kdyby někdo věděl jeho pořizovací cenu alespoň orientační? :))

                    Díky, Šlapeto

                    Dostal jsem ho od padesátiletého kamaráda, že se mu doma válí ať ho prodám.

                      NZiggy - Profil | So 22.3.2014 22:02:31

                      : vydrák >> bezva Romane !

                        Nsumec 1950 - Profil | So 22.3.2014 21:07:53

                        Takira >> Díky za info,nebyl jsem si jistý,ale moje doměnka se tedy potvrzuje.

                          NTakira - Profil | So 22.3.2014 20:59:20

                          sumec 1950 >>Ahoj kolego. Ten uran je cca 20 let,+- rok. Měl jsem je taky než mi je ukradli.

                            NVosa - Profil | So 22.3.2014 20:24:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            : vydrák >> Já mám radši ty v podprsence. Dnes jsem opravoval popisky na cívkách Rousek. Jedna byla mělce vyražená a myslel jsem že jí rozdupu.

                              N: vydrák - Profil | So 22.3.2014 18:59:53

                              Vosa >> Měl sem,už nemám.Pro nedostatek času jsem kozenky zrušil:-)

                                NVosa - Profil | So 22.3.2014 18:38:10

                                : vydrák >> Romane, ty máš kozy? Myslím ty čtyřnohé:-)Tady také bylo krásně ale pak se zvrhlo v déšť.

                                  N: vydrák - Profil | So 22.3.2014 18:13:47

                                  Vosa >> Ahoj Pepo,knihy jsou fajn.
                                  U Vás pršelo? U nás se kozy praly vo chládek jakej tu byl hic:-)

                                    NKarhu - Profil | So 22.3.2014 17:08:44

                                    kkkarlos >> Karle byla by ho škoda,taky mám jednu takovou větev,dostal jsem jí jako přívažek ke štípáku,snad taky udělám někdy fotku.

                                      NVosa - Profil | So 22.3.2014 16:50:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      : vydrák >> Mohl jsem nedávno koupit tohoto Stiburka, leč byl v hrozném stavu.Tak jsem se na to vykašlal. Honzíku použil jsem pro ilustraci tvou fotku z webu, snad to nevadí.Ještě přidám zajímavě značený kroužek u třpytky Sol. Třpytka je z mé sbírky.

                                        NVosa - Profil | So 22.3.2014 16:44:41

                                        : vydrák >> Romane, pěkné zátiší. Jsem rád že knihy udělaly radost.
                                        Chtěl jsem dnes protáhnout retro plavačku a začalo pršet. Alespoň jsem opravil dveře u garáže a ostříhal plot:-)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly