Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 23:59:01

sumec 1950 >> jak jsem psal, v klidu, zatím jsem pro neúčast pozastavil...

    Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:49:45

    Magič >> Pošli mi nějaký rozměry tý špičky co vyvazuješ.

      Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:46:40

      Ziggy >> Já se ti po neděli ozvu,mám dostat nějaký peníze,tak snad budu moct zase nějaký pustit dál.

        NMagič - Profil | Pá 21.3.2014 23:45:19

        Ziggy >> Moc díky,ale už jsem je sehnal.Ještě přijít na to,jak se dělají vývazi,mezi očky.

          NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 23:43:37

          sumec 1950 >> zatím v klidu, psal jsi během března, jak jsem psal, nikdo se neozval..P.S. našel jsem tvou odpověď z 8.2, na stibůrka čeká kolega ze slovače, ještě nemáme domluvený "predaj" a převzetí. LOV vás chtělo víc, jen se fakt nikdo neozval

            Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:33:55

            Ziggy >> Tak to příští týden spácháme..

              NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 23:31:44

              Nic ve zlim všem, každý z nás řeší korunky a v tom zmatku a počtu nabídek se dá lehce zapomenout....

                NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 23:29:45

                sumec 1950 >> myslím že jo, byl to asi lov nebo stibůrek, jen vás psalo tolik že se ozvou během března že jsem to zatáh, neozval se nikdo.....

                  NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 23:26:49

                  Magič >> to ti věřím, já jsem sehnal obchůdek tady u nás, maj nitě na vyvazování, černé jsou málo kdy, červené a vínové mají častěji, když by jsi chtěl, mohu poslat kontakt, foto nebo koupit a poslat ti.

                    Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:25:47

                    Magič >> Tak to mě čeká taky.Přitom mám tady čtyři pěkný špičky originál vyvázaný,ale ani jedna na ten prut nepasuje.

                      Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:22:06

                      Ziggy >> Nemáme náhodou spolu něco domluvenýho?

                        NMagič - Profil | Pá 21.3.2014 23:22:06

                        sumec 1950 >> Díky,ty máš taky pěknej proutek.

                          NMagič - Profil | Pá 21.3.2014 23:21:28

                          Ziggy >> Špičku jsem dostal k prutu novou ale nebyla vyvázana a nalakovaná.Tak se to učím :-)) Nejhorší bylo na tom všem,sehnat nitě.

                            Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:18:17

                            Magič >> Potřebuju špičku dlouhou 90 cm a trubička by měla mít max. silnou 6.9 mm

                              Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:14:55

                              Magič >> Moc pěknej kousek.

                                Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 23:13:56

                                Appachee >> A jakou radost by jsi si představoval?

                                  NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 23:07:27

                                  Magič >> přiznám se Milane že tady taky vidím prdlačku, ta špička je špatná?

                                    NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 23:04:21

                                    sumec 1950 >> nebylo vidět na fotce

                                      NMagič - Profil | Pá 21.3.2014 23:00:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      sumec 1950 >> Mám ten samej a špičku zrovna vyvazuju :-))

                                        Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly