Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NAppachee - Profil | Pá 21.3.2014 22:56:13

sumec 1950 >> ještě by jsi mohl udělat radost mně :) a já vyškrábu nádherný štípák pro tebe :)

    Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 22:55:22

    Ziggy >> Je moc pěknej,akorát mu chybí špička. Tak snad jí někde seženu.

      NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 22:52:10

      sumec 1950 >> vypadá na pěknej kousek....

        Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 22:42:06

        Ziggy >> Jo,jo.

          NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 22:40:40

          sumec 1950 >> tokoz ?

            Nsumec 1950 - Profil | Pá 21.3.2014 22:39:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Také jsem si dneska udělal radost.

              NFalcon91 - Profil | Pá 21.3.2014 22:00:37

              Appachee >> Tak to by bylo dokonalý :-)

                NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 21:49:49

                Appachee >> tak to jo....

                  NAppachee - Profil | Pá 21.3.2014 21:44:29

                  Falcon91 >> no, ještě musím počkat, až někdo opře o kontejner ten matchovej proutek k němu :)

                    NAppachee - Profil | Pá 21.3.2014 21:43:40

                    Ziggy >> co taky o půl desátý :) slunce zaslo :)))

                      NFalcon91 - Profil | Pá 21.3.2014 21:28:50

                      Appachee >> Paráda :-)

                        NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 21:27:53

                        Appachee >> dobrej zátah ! ta fotka je jak z pekla :--))

                          NAppachee - Profil | Pá 21.3.2014 21:20:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          tak jsem měl včera taky štěstí u popelnice :)

                            Nkkkarlos - Profil | Pá 21.3.2014 21:13:58

                            Magič >> Milane, pardon 105+ 80 pošta :-) . Jinak jsem už na něm začal dělat,viz fotka níže

                              Nkkkarlos - Profil | Pá 21.3.2014 21:12:28

                              kkkarlos >> Honzo , myslím že jsem ten proutek zahlídl teď v těch Tvých fotkách. Akorát nevím proč mi nejde sundat rukojeť jako u toho Tvýho, a to jsem měl komlet dole korek a ani rozebiratelný spoj jsem pod ním nenašel. Chybí mi taky špička, tedy přední díl. Nevíte dělali se i se štípanou špičkou, nebo budu muset shánět celý bambus?

                                NMagič - Profil | Pá 21.3.2014 21:08:16

                                kkkarlos >> Karle,Ty to dáš.Máš šikovný ruce.Proč zrovna 105kč.? To si dostal jen za poštu ? :-))

                                  Nkkkarlos - Profil | Pá 21.3.2014 21:00:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Kluci, tuhle chudinku jsem koupil za 105,- kč jen kvůli otočnému Tokozu. Myslel jsem že proutek skončí u rajčat. Ale jak mi dorazil domu tak jsem na něj koukal a přemýšlel a koukal a.... no rozhodl jsem se dát mu ještě šanci.

                                    NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 20:52:19

                                    Karhu >> je na tom něco zvláštního "jiného" rád se na ně koukám a prohlížím, má to cit a vtáhne to do děje, tak to mám já....

                                      NKarhu - Profil | Pá 21.3.2014 20:36:37

                                      Hardyman >> Já myslím že ty fotky se neokoukají,vždycky potěší oko

                                        NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 20:17:33

                                        kkkarlos >> jo ten si zaslouží dostat "novou krev" a život, vždyť je teprve na "začátku" života....

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly