Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | Pá 21.3.2014 20:16:39

Karhu >> Mirku děkuji, udělám nové snad to nevadí když nějakou tu fotku dám víckrát.

    NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 20:14:58

    Hardyman >> To je právě to že nejsem kopírák a tak se přiznám že mám jen fotky které jsi poslal, neztahuji fotky z mrku i když se mi líbí.... no tak se možná jednou domluvíme :--))

      NKarhu - Profil | Pá 21.3.2014 20:13:09

      Hardyman >> Ahoj Honzo,Tvoje fotky vždycky potěší,to je krásné pokoukáníčko. Díky.

        Nkkkarlos - Profil | Pá 21.3.2014 20:12:45

        Ziggy >> Nějakých 56 let.....

          NHardyman - Profil | Pá 21.3.2014 20:03:13

          Ziggy >> Snad příští týden musím doladit ještě pár detailů. Katalog klidně udělej a fotky tam dej také. Další fotka z roku 2007...

            NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 19:53:10

            Hardyman >> To ti věřím Honzo ! musí to být nádhera, vložit nový život do tak pěkného stroje, jinak už fakt asi nemůžu a začnu sbírat tvé fotky, no a ten katalog pro potěchu snad udělám sám :--))))

              NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 19:50:39

              kkkarlos >> :--)) tak další motorybář !!! jak je starý ? pardon, ten půllitr..

                NHardyman - Profil | Pá 21.3.2014 19:50:37

                Ziggy >> Ahoj Petře už se také těším až jí po skoro dvaceti letech nastartuji. Na opravu mám také pár navijáků a prutů vše má svůj čas.
                Pár fotek z roku 2007...

                  Nkkkarlos - Profil | Pá 21.3.2014 19:48:26

                  Hardyman >> Jak píše Petr, už netrpělivě čekám(e) na ty fotky.Podle toho co jsem měl možnost zatím vidět, vím že to bude neskutečná pecka. Přišetřím pár kaček a nechám tě potom zrenovovat mého půllitra :-)

                    NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 19:41:10

                    Hardyman >> No už na ty fotky čekám Honzo, ostatní dají za pravdu že nejsem sám :-))

                      NHardyman - Profil | Pá 21.3.2014 19:37:15

                      kkkarlos >> Ahoj Karle jsi fakt šikula. Navijáku jsi dal úpravou luxusní vzhled. Já na rybařinu nemám vůbec čas musím dotáhnout do závěru JAWU 250. Udělám pár fotek až bude hotová.

                        NZiggy - Profil | Pá 21.3.2014 19:17:09

                        kkkarlos >> pěkný kousek ! dostal novou duši

                          Nshakeman - Profil | Pá 21.3.2014 16:45:59

                          kkkarlos >> Nádhera, ještě madlo kličky dřevěné bych dal :-)

                            Nkkkarlos - Profil | Pá 21.3.2014 13:48:27

                            Magič >> Ahoj Milane, kdyby Ti ten Rousek špatně navíjel vlasec , tak napiš vysvětlím Ti jak to poladit. Karel

                              Nkkkarlos - Profil | Pá 21.3.2014 13:42:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hlásím, REEXík je zkompletován. Bohužel na leštěnou matici se mi nějak nedostává času :-(

                                NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 21:09:10

                                Magič >> To jsem nikdy nezažil, na Sázavu, kam jsem rád jezdíval to bylo o tom že se vědělo kde jsou, místní tam pořádaly hony, a dnes ? Je to pěkná vzpomínka, chytání nic moc :--((

                                  NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 21:00:41

                                  trochu jsem si hrál, jen to není o rybách, první republika ( rak s uhrem ) u soudu se na to přísahalo, nevím jak by to uspělo v dněšní době když každej přísahá tak Rá"d"th

                                    NMagič - Profil | Čt 20.3.2014 21:00:17

                                    Ziggy >> Na Jizeře máš tolik štik,že na takové nevinné brnknutí skočí minimálně devadesátka.Svého času se dalo po štičích hřbetech přejít na druhou stranu.Fakt nekecám :-))

                                      Nkkkarlos - Profil | Čt 20.3.2014 20:59:55

                                      Ziggy >> Tak to je jiná, to by myslím prošlo :-)

                                        NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 20:56:10

                                        kkkarlos >> Velká "omluva" mylslel jsem takový to "brnknutí" ne rybačka, jen seznámení s vodou.... trošku tu Jizeru pohladit

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly