Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nkkkarlos - Profil | Čt 20.3.2014 20:52:21

Ziggy >> Petře, nenaváděj Milana k porušování RŘ. ;-)

    NMagič - Profil | Čt 20.3.2014 20:52:08

    Ziggy >> No aby nešli spíš noty, do kapsy rybářské stráže :-)))))) I když retro lov,se do normálního lovu nepočitá :-)) Tak by to mohli tolerovat :-))))

      NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 20:48:12

      Magič >> Zítra má být taky pěkné počasí, nezapomeň co jsem psal o Lipně :--)) je jich tam moc za ty roky, takže prohoď s rozvahou :--)) a potom šup za sklíčko..

        NMagič - Profil | Čt 20.3.2014 20:42:58

        Ziggy >> O takovýhle zážitek,Jizeru klidně ušetřím :-)) a nebo že bych ji zašel zítra prohodit ? :-)))))))))

          NHardyman - Profil | Čt 20.3.2014 20:39:59

          Vosa >> A proč by s novým kolem a čepkou nevyjela prostě se odlišuje od ostatních. Buď rád, že je taková.

            NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 20:39:06

            Magič >> pěkná, jak by jí to slušelo ve vodě v takovém počasí :--)) a tak přišla Jizera o hezký zážitek :--)

              NMagič - Profil | Čt 20.3.2014 20:30:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnešní můj přírůstek od jednoho kamaráda, planda od pana Vlčka z Přepeř.Ta do Jizery nepujde :-)))

                NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 20:19:39

                Magič >> bezva....

                  NMagič - Profil | Čt 20.3.2014 20:10:06

                  Ziggy >> Určitě se k vodě podivaj a poté hup do poličky :-))) At' ještě nějaký ten rok vydržej.

                    Nsumec 1950 - Profil | Čt 20.3.2014 20:04:33

                    Vosa >> Pro dvě třetiny.

                      NVosa - Profil | Čt 20.3.2014 20:04:16

                      Hardyman >> A to si představ že jsem holce koupil kolo a ona s tou rádiovkou vyjela na ulici:-)

                        NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 19:54:30

                        Magič >> že přeju klukům hodně zdraví a mnoho let do dalšího rybolovu, nebo půjdou pod sklo?

                          NMagič - Profil | Čt 20.3.2014 19:46:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Nový přírůstek,malý Rousek.Konečně mám páreček Rousků :-)) Od jednoho místního mistra restaurátora.Díky Karle :-))

                            NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 19:45:11

                            LSD >> tak mu snad bude dobře a ještě poslouží....

                              NLSD - Profil | Čt 20.3.2014 19:43:57

                              Ziggy >>
                              Byl jak funglovka. No, co už...?

                              :-)))

                                NVosa - Profil | Čt 20.3.2014 19:43:15

                                sumec 1950 >> Jedeš pro půl Tokozu, což...

                                  NZiggy - Profil | Čt 20.3.2014 19:42:02

                                  LSD >> Aj jaj, taková škoda... už jich moc není, v dobrým stavu

                                    NLSD - Profil | Čt 20.3.2014 19:38:01

                                    Ziggy >>
                                    komplet, i s monitorem

                                      NHardyman - Profil | Čt 20.3.2014 19:35:43

                                      Vosa >> Ahoj Pepo tvoje dcera je ti tak podobná tu byl jsi nezapřel. Retro oslava a retro výchova již v raném věku dobře to děláš.

                                        Nsumec 1950 - Profil | Čt 20.3.2014 19:35:26

                                        Vosa >> Tak to jsi měl kliku,chtěl jsem do toho jít.Nakonec jsem si udělal jinou radost,zítra si pro ní jedu. (pro tu radost)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly