Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Vosa - Profil | Čt 20.3.2014 19:10:28

Ziggy >> Dík, holky to nechtěly sundat z hlavy:-) Retro je nakažlivé.

    Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 19:02:10

    Karhu >> souhlas, virus retro postupuje a nezná hranic....

      Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 19:01:11

      Vosa >> Všechno nejlepší !!!! hodně štěstí a zdraví :--))

        Karhu - Profil | Čt 20.3.2014 18:59:34

        Vosa >> Pepo ty jsi nakazil Retrem celou rodinu? :-))))

          Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 18:59:16

          LSD >> Jo tak to se to "povedlo" to jsi měl i s monitorem ? Já měl Comodora 64ku, klasiku z tuzexu, jen ty hry nebyly tak dobrý jako na spektru... tam to bylo retro..

            Vosa - Profil | Čt 20.3.2014 18:56:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            sumec 1950 >> Toníku, ten futrál je z Aukra. Proutek byl takový smutný, tak jsem mu koupil domeček:-)
            Dcerka (uprostřed) dnes měla narozky, tak jse holky trochu hodil do retra:-)

              LSD - Profil | Čt 20.3.2014 18:50:46

              Ziggy >>
              není to tak dávno( tři, čtyři roky), co jsem komplet (funkční !!!) sestavu Commodore64 zakoupenou roku 1988 za cca 2 000,. DM odvezl do sběrného dvora

              :-)))

                LSD - Profil | Čt 20.3.2014 18:46:18

                Ziggy >>
                Jj
                :-)

                  Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 18:45:00

                  LSD >> Tak to máš spektrum s plastovou klávesnící :-) měl jsem ho taky, předtím jsem měl "gumáka" to byl ten s gumovejma tlačítkama :--) to byla supr doba !

                    Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 18:42:10

                    Magič >> Milane, já ladím PC neustále, jen společnost zajišťující net nějak zklamala :--((( no ale těch pár dní mi chybělo.... než to všechno přečtu, no nevím, na druhou stranu mám rád čtení a když je to doplněný pěknejma fotkama (a to tady je !) je to paráda

                      LSD - Profil | Čt 20.3.2014 18:39:07

                      kkkarlos >>
                      U matky v Kynžvartě bych měl mít odloženej můj první počítač. Psal se rok 1986 a byl to Sinclair ZX Spectrum +
                      až tam pojedu, udělám fotky
                      :-)))

                        Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 18:38:37

                        tokoz11 >> pěkný kousky, já to říkám pořád, pod zemí je ještě pokladů :--))

                          Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 18:32:48

                          kkkarlos >> taky moc dobrý ! vypadá dost zajímavě :-)

                            Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 18:28:52

                            Magič >> tak odtut ty plechový chloupky :--))) výsledek je zajímavej

                              Ziggy - Profil | Čt 20.3.2014 18:24:58

                              Vosa >> to je bomba !! pěkná fakturka :--))

                                sumec 1950 - Profil | Čt 20.3.2014 14:21:29

                                Vosa >> Pepo,to je ten z AUKRA?

                                  Karhu - Profil | Čt 20.3.2014 13:15:22

                                  Vosa >> Pepo pěknej setík

                                    Vosa - Profil | Čt 20.3.2014 13:05:23

                                    Přidám nějaké novinky, setík Shakespeare Jet a nějaké odznáčky.

                                      Petan600 - Profil | Čt 20.3.2014 6:25:37

                                      tokoz11 >> Ahoj ,není to tajný,vylezl na 255 kč.

                                        kkkarlos - Profil | St 19.3.2014 21:47:24

                                        Rasto. >> jj. 800xt :-)))

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly