Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ntokoz11 - Profil | St 19.3.2014 21:40:45

cejn11 >> zatím toho moc nemám hledám jen od září a ty tapy asi koupím pokud jsou stále na prodej

    NRasto. - Profil | St 19.3.2014 21:38:47

    kkkarlos >> atari?:-)

      Ncejn11 - Profil | St 19.3.2014 21:34:25

      tokoz11 - taky hledám,už 6 let.Pokud máš na výměnu nějaké nálezy,dal bych za ně ty Tapy,co jsi onehdá odemě chtěl koupit :-)

        Nkkkarlos - Profil | St 19.3.2014 21:33:15

        Magič >> Milane, u mě to nebylo Aukrem :-) . Já mám PC taky tak trochu retro, tak se dalo čekat že něco odejde.

          NMagič - Profil | St 19.3.2014 21:07:18

          Chlapy,buďte trochu hodný na ty svoje počitače.Po Vydrákovi a kkkarlosovi má teď pc.v pr..li i Ziggy.To se nesmíte u toho Aukra tak nervovat,když Vám něco neklapne :-))

            Nkkkarlos - Profil | St 19.3.2014 20:44:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ještě se musím pochválit retro sáčky, zdob nedávno minulých. Ty plechy v nich bohužel nebyli :-(

              Ntokoz11 - Profil | St 19.3.2014 20:34:27

              Petan600 >> Taky sem se na něj díval gratuluju na kolik vylezl pokud to není tajný ? :D

                Nkkkarlos - Profil | St 19.3.2014 20:16:54

                tokoz11 >> co máš za typ? já jednu dobu taky po nějakém pokukoval....
                když tak SZ, ať to tu neprasíme

                  Ntokoz11 - Profil | St 19.3.2014 20:15:16

                  srnka >> to je možný nebo se rozpadly už tam asi nějakej rok ležela protože už je letitá :D

                    Ntokoz11 - Profil | St 19.3.2014 20:14:37

                    kkkarlos >> díky já mám rád přírodu tak když už běhám venku vemu detík sebou :D

                      Nsrnka - Profil | St 19.3.2014 20:13:56

                      tokoz11 >> háčky už má asi nějakej traktor ve vzorku:-))))

                        Nkkkarlos - Profil | St 19.3.2014 20:13:28

                        tokoz11 >> Martine, ty taky fáraš do všeho :-) Jinak pěkný nález.

                          Ntokoz11 - Profil | St 19.3.2014 20:11:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          při dnešním hledání detektorem kovů na mě uprostřet pole za rybníkem vykoukla třpytka :D

                            NKarhu - Profil | St 19.3.2014 18:11:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Něco na klobouček

                              NPetan600 - Profil | St 19.3.2014 12:14:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnešní ulovek myslím v docela slušným stavu.Vyroben Březen 1985.MOC 100 Kčs.

                                NKarhu - Profil | St 19.3.2014 12:11:19

                                kkkarlos >> Karle,to budeš moc hodnej,ale nijak to nespěchá,až bude čas,opravdu v klidu,moc díky

                                  Nkkkarlos - Profil | St 19.3.2014 12:03:31

                                  Karhu >> Mirku, až budu mít trošku více času a bude svítit sluníčko, tak ti ty přihrádky detailně nafotím a okótuju. kdyby dneska svítilo tak už to máš, to makro s bleskem stojí za prd. Karel

                                    NKarhu - Profil | St 19.3.2014 9:44:15

                                    kkkarlos >> Ty přihrádky mi klempíř udělá,ale musím to nejdřív u někoho okouknout v reálu

                                      Nkkkarlos - Profil | St 19.3.2014 9:40:53

                                      Karhu >> Mirku, tu koženku lehce přinýtuješ. Jan vědět odkud ji vzít, napadá mě stará kabela, kufr, kabelka nebo tak něco. I ten druk na to zapínání se dá sehnat...

                                        NKarhu - Profil | St 19.3.2014 9:33:46

                                        kkkarlos >> Proti té tvojí je to chudáček,chybí jí ten vnitřek,hlavně ta koženka na návazce,ty jí máš pěkně komplet. Na fotce se to moc nepoznalo,myslel jsem že taky kupuju Rouska,ale je tam Tokoz.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly