Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

kkkarlos - Profil | St 19.3.2014 9:31:54

Karhu >> Koukal jsem už včera na tu Tvou, je krásná.

    Karhu - Profil | St 19.3.2014 9:26:16

    kkkarlos >> pamatuju si to z Aukra,já jsem sehnal stejnou krabičku,jen už tam soudruzi narazili TOKOZ

      kkkarlos - Profil | St 19.3.2014 9:21:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kluci já jsem tak šťasnej ;-) .Asi před týdnem jsem na Aukru koupil hromádku rybařiny, kupoval jsem to kvůli navijáku, páč Rousků není nikdy dost ! A milým překvapením byla krabička taky od Rouska, v tu jsem tajně doufal protože na fotkách nebyla moc poznat. I drobnosti z krabičky překvapily, nejsou sice na foto, ale jednalo se o háčky olůvka a hlavně starší obratlíky.

        sumec 1950 - Profil | St 19.3.2014 0:38:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jistě si vzpomenete,když jsem vám tady ukazoval tento divný naviják.Nyní můžu již říct široké obci retrorybářské,že byl tento naviják v mém vývojovém středisku dokončen,aby v brzké době mohl být představen v plném lesku,jak si hravě poradí i s pětikilovými kapříky.

          Vosa - Profil | Út 18.3.2014 22:55:47

          Koukám že někdo přitlačil na pilu a aukce skončila předčasně, škoda: http://aukro.cz/rybarsky-navijak-i4065836108.html

            Karhu - Profil | Út 18.3.2014 21:42:33

            Magič >> Rouskovitá úprava moc pěkná

              Magič - Profil | Út 18.3.2014 21:40:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Záchrana druhého kousku.Stabil ala Rousek :-))) Snaha o kladívkování se štětcem :-)) Ještě to schne,nátěr není doladěn a logo potřebuje krapek očistit.

                tokoz11 - Profil | Út 18.3.2014 21:34:36

                kkkarlos >> Fakt paráda :D

                  kkkarlos - Profil | Út 18.3.2014 20:51:00

                  Díky Všem za slova chvály, ještě mu k dokonalosti malinko chybí, ale já ho dodělám a pak zase přidám fota. Mimochodem tahle sranda mi zatím zabral cca 5 hodin práce, ani se nedivím, že se s něma soudruzi nepárali a komlet je lakovali.

                    : vydrák - Profil | Út 18.3.2014 19:32:46

                    kkkarlos >> Vážně krasavec!
                    Krásně sis s ním vyhrál,to oceňuju.Palec nahoru,má něco do sebe:-)))

                      Magič - Profil | Út 18.3.2014 19:27:17

                      kkkarlos >> Teda,ten je.Moc pěkný Karle.

                        Kubas - Profil | Út 18.3.2014 19:22:59

                        kkkarlos >> nádhera!!! Fakt se ti povedl.

                          T.Karel - Profil | Út 18.3.2014 19:18:22

                          kkkarlos >> Tak tomu říkám vytuňěný naviják ,paráda :-)

                            sumec 1950 - Profil | Út 18.3.2014 19:08:02

                            srnka >> To určitě ne.Ale časem,kdo ví?

                              Rasto. - Profil | Út 18.3.2014 19:06:47

                              Tie stare reexy mali tiez take maslove prevody ak tie "novsie"?

                                Hardyman - Profil | Út 18.3.2014 18:20:53

                                kkkarlos >> Karle nemáš pravdu pravé retro je stará věc, ale v moderním podání. A to je právě tvůj REEX. Podívej se třeba na Triumph Bonneville nový stroj, ale ve starém vzhledu.

                                  Karhu - Profil | Út 18.3.2014 18:12:19

                                  kkkarlos >> Moc pěkná práce,jsi šikovnej. Radost se dívat.Mohl by to být Reex co byl určený na export :-)

                                    Pepé - Vsetín - Profil | Út 18.3.2014 18:11:19

                                    kkkarlos >> jak není RETRO??

                                    Je, akorát má nový design, který se tehdy nedělal, jinak, kdyby jej takto dělali, byl by jistě oblíbený!

                                    Je MOC pěkný a i když není originální, má tu své místo!

                                      kkkarlos - Profil | Út 18.3.2014 18:06:00

                                      Hardyman >> Honzo, jsem rád že se líbí. A dík za pochvalu, jak jsem již jednou psal od Tebe potěší dvojnásob ;-) . Má to jedno ale, bohužel to není retro..

                                        Hardyman - Profil | Út 18.3.2014 17:59:49

                                        kkkarlos >> Ahoj Karle, z obyčejného navijáku jsi díky tvému umu a šikovnosti vytvořil výstavní REEX. Bravooo moc se mi líbí....

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly