Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

N: vydrák - Profil | Út 27.3.2012 19:38:09

esoxx >> Já myslím,že ti to nedá a na tu poštu to stihneš :-))

    Nesoxx - Profil | Út 27.3.2012 19:35:47

    : vydrák >> no to zní zajímavě, nechám se tedy překvapit :-)
    Jen to zítra nejspíš na poštu nestihnu, makám do večera ...

      N: vydrák - Profil | Út 27.3.2012 19:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      esoxx >> Jo,ten bambusáček je moc pěknej,brzo půjde k vodě.
      Dal jsem ho mladýmu,ať má taky bambusáček a nemusí chodit s mejma:-))

        N: vydrák - Profil | Út 27.3.2012 19:31:25

        esoxx >> Určo se ti to hodí,koukal jsem na Tvoje stránky a ještě to nemáš - he-he:-))

          Nesoxx - Profil | Út 27.3.2012 19:30:57

          Pracovníci Státního rybářství v Třeboni dostali za úkol dodat ve druhém čtvrtletí 250 q kachního masa. Tento plán splnili už 1. června. Ve zbývajících sedmnácti dnech dodali pak dalších 230 q. Kachny se jim letos znamenitě vydařily. Měly kvalitní maso a průměrnou váhu 2,33 kg.
          Třeboňským rybnikářům se tak podařilo zajistit včas kachní maso i pro spartakiádu. ( 1960 )

            Nesoxx - Profil | Út 27.3.2012 19:29:15

            : vydrák >> zdar, to si vypiješ !!! :-)

              N: vydrák - Profil | Út 27.3.2012 19:25:32

              esoxx >> Zdar Jardo.
              Poštovní losos dneska vodplaval,zítra očekávej revanš! :-))))

                Nesoxx - Profil | Út 27.3.2012 19:21:40

                DZIFOR >> vidím na prutu zbytek nálepky, dalo by se tam něco vyluštit ?

                  Nesoxx - Profil | Út 27.3.2012 19:19:18

                  : vydrák >> tak jsem rád, že už ji máš doma, s revanšem si nedělej starost, jsem si jist, že kdybys objevil vlajku Ryna, udělal bys to samé :-)
                  Ten bambusák ze Žďáru je parádní, podobné se vyráběly i v Hradci ...

                    NDZIFOR - Profil | Po 26.3.2012 22:16:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    DZIFOR >>

                      NDZIFOR - Profil | Po 26.3.2012 22:15:56

                      DZIFOR >>

                        NDZIFOR - Profil | Po 26.3.2012 22:15:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        DZIFOR >>

                          NDZIFOR - Profil | Po 26.3.2012 22:13:33

                          Prosim poradte co to je za znacku prutu ma cca 4m.Chytam na nej cudly ale par peknich kapru to ma na seznamu.Posilam par fotek

                            Njasommato - Profil | Po 26.3.2012 22:09:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            frost862 >> toci sa tam kluckou tak povedzme ze je to trenazer zadreteho rexa a us je to rybarske

                              Nfrost862 - Profil | Po 26.3.2012 21:16:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tohle není moc rybářský,ale naši dědové si tím určitě na rybách mlely kafe:-))

                                NDZIFOR - Profil | Po 26.3.2012 21:11:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                DZIFOR >>

                                  NDZIFOR - Profil | Po 26.3.2012 21:10:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj vsem co tu jsou a maji teke takove retro vercajk jako mam ja.Prubezne chci prispivat a poradit se svama ostatnima co jsou skuseni.

                                    Nsumec 1950 - Profil | Po 26.3.2012 19:41:02

                                    esoxx >> Díky za uznání, jsem rád že se ti to líbí.

                                      Nsoliman - Profil | Po 26.3.2012 18:58:38

                                      Raketýr >> Přesně jeden takový zapadlý rybníček jsem o víkendu objevil. Ještě musím doladit ten cajk a to by bylo aby nebylo! :)

                                        N: vydrák - Profil | Po 26.3.2012 18:47:25

                                        Raketýr >>
                                        Nikdy se nevrátííííí
                                        pohádka mládíííí
                                        ze všech pohádek,ta nejhezčííííí.....

                                        Ale s retro cajkem u vody se do toho mládí nechá trošíčku nakouknout! :-))
                                        Špunt vod vína a husí brk,to je prostě klasika.Tomu se žádný SHIMANO nevyrovná i kdyby stálo milion.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly