Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

esoxx - Profil | Ne 25.3.2012 21:23:46

jarohardy >> hmm, pěkná práce, já bych zvládnul snad jen tu manipulaci se skalpelem :-)

    esoxx - Profil | Ne 25.3.2012 21:17:22

    LSD >> tento je z téže doby, účtenka je z 20.6.1968, 63 Kčs, zřejmě dárek za vysvědčení :-)

      jarohardy - Profil | Ne 25.3.2012 21:16:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      a ještě jeden

        jarohardy - Profil | Ne 25.3.2012 21:15:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        vyvázáno

          jarohardy - Profil | Ne 25.3.2012 21:14:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          prut v opravě

            jarohardy - Profil | Ne 25.3.2012 21:14:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            manufaktura v Plzni

              LSD - Profil | Ne 25.3.2012 21:13:48

              esoxx >>
              krásnej stabil. Můj první koupenej asi v r. 67-68
              nepamatuji si přesně

                esoxx - Profil | Ne 25.3.2012 21:07:57

                : vydrák >> Romane, vlajka vzhůru letí, k radosti svých dětí ...

                http://www.youtube.com/watch?v=3Cfdv6yTARQ

                  esoxx - Profil | Ne 25.3.2012 21:03:42

                  Kreja >> tyhle soňácké teleskopy se občas objeví na Aukru, pokusím se tento typ ohlídat ...

                    esoxx - Profil | Ne 25.3.2012 21:01:12

                    Pánové, krásné fotky ještě hezčích navijáků, díky !

                      sumec 1950 - Profil | Pá 23.3.2012 20:50:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      také něco přidám

                        : vydrák - Profil | Pá 23.3.2012 19:22:26

                        jarohardy >> Jelikož je to česká předválečná výroba,tak vzhledem k tradicím bych to nazval spíše česky.
                        Historic fishing zní v tomto případě tak trochu nepřirozeně.

                          jarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 19:15:58

                          : vydrák >> zdary. dík ,ale tohle už je spíš historic fishing, vše před rokem 1939

                            : vydrák - Profil | Pá 23.3.2012 18:23:06

                            jarohardy >> Moc hezký retro!

                              jarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 16:13:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              rytí na rotoru TRIPLEX A

                                jarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 16:11:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                SOL DĚČÍN - detail značení navijáku na těle

                                  jarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 16:08:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  SOL Triplex A

                                    jarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 16:05:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    SOL TriplexB

                                      jarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 16:01:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      SOL Triplex C s kartonem

                                        jarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 15:52:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        a jeden nottingham Rousek s krabičkou

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly