Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Njarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 15:46:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

a tohle je v krabičkách

    Njarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 15:45:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    další Rousek v krabce

      Njarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 15:36:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      malý Rousek s krabičkou

        Njarohardy - Profil | Pá 23.3.2012 15:34:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Rousek s krabičkou

          NT.Karel - Profil | Pá 23.3.2012 13:18:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Americký Šejk s krytou cívkou

            NT.Karel - Profil | Pá 23.3.2012 13:07:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jeden originál Shakespeare ještě U:S:A. z padesátých let

              NLocker - Profil | Pá 23.3.2012 7:31:41

              Dodatečně se omlouvám za vložení inzerátu na navijáky do této diskuse, zejména esoxxovi se tímto omlouvám. Chybička se občas vloudí.....napravil jsem a vložil do správné kategorie retro - bazar.

                NKreja - Profil | Čt 22.3.2012 19:20:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                esoxx >> já si myslím že tohle-podle toho že je napsáno na přívlač a položenou Ten delší na fotce č.2 je ještě funkční Jinak to zjistím až skáknu do sklepa J.

                  N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:53:43

                  esoxx >> Dík.

                    Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:52:24

                    Ne prosím, nejde o lov ryb z uvedeného místa. Je to docela něco jiného. Na stromě je totiž jeden z nejlepších brigádníků MO Bechyně. A co tam dělá? Pomáhá spolu s ostatními rybáři a občany zvelebovat svoje město a jeho okolí. Jak by ne, vždyť od 1. března letošního roku dostala Bechyně lázeňský statut. A to přece zavazuje.
                    Ale rybáři pomáhali, i když ještě o statutu nebylo mnoho známo. Podíleli se na stavbě kina se širokoúhlou projekcí, na stavbě divadelního sálu, sportovního stadionu, na úpravě plovárny, zakládání nových rybníků, na melioračních pracích, na opravách jezů - zkrátka jediná práce se ve městě bez nich neobešla, neboť stejně jako se starají o svou krásnou Lužnici, a sumce v ní, pomáhají všude tam, kde je třeba.
                    A tak pomáhají i v Čechově ulici, odkud je snímek, omladit javorovou alej. Kolik hodin dali brigádám, to by se jistě snadno vyčíslilo, ale i bez toho je možné říci: bechyňští rybáři nesedí jen u vody. ( 1960 )

                    Petrův zdar !

                      Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:49:05

                      : vydrák >> v poho, ještě přidám něco ku přečtení a valím :-)

                        N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:47:56

                        esoxx >> Parádní dekorace,hotová věc:-))
                        Vlaječka je moc pěkná a snad ti to brzo voplatím:-)

                          Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:47:47

                          Kreja >> Jardo, co to bylo za číslo teleskopu Sona ?

                            Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:46:13

                            : vydrák >> N * I * C ! Už jsem ti psal, že jsem kupoval tu vlaječku Ryna, a Tokoz jsem jenom zkusil a náhodou to vyšlo, bude to pěkná dekorace k Tokoz navijákům ...

                              N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:42:44

                              Kreja >> Prodávám v retro bazaru nějaký SONY,třeba se ti něco hodí.

                                N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:41:15

                                esoxx >> Mě se to taky zdálo,ale nebyl jsem si jistej.
                                Tak co bych ti nabídnul.....? .-)))

                                  Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:38:40

                                  : vydrák >> dík za detail, já bych řekl, že budou samodomo ... Ten bílý policajt/kroužek je z výrobního družstva DUBENA, Český Dub, 80. léta.

                                    N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:34:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    esoxx >> Jsou tam taky takový trojháky s bavlnkou .

                                      Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:32:49

                                      LosPafkos >> mnóóóóóó .... tady se sliby plní, takže se budeme těšit !!!!! :-)

                                        Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:31:24

                                        : vydrák >> taky dík, to víš, že jsem to prolustroval :-) Ryna je ta krabka, policajti v ní, kačeny, ta umělá rybka nejspíš taky, ale já vše mám. Kdybych neměl úplně stejný kanárek, tak bych ho vzal, teď sháním ten jednodílný v pěkném stavu, ale nějak se nedaří ...

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly