Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NSkorica - Profil | Po 5.3.2012 19:10:45

Ahoj retro šílenci, měl bych na vás prosbu netýká se retro rybařiny, ale retro to je dost, sháním digitrony chtěl bych si vyrobit něco takového http://walyou.com/nixie-tube-clock-bottle-design/ tak se ptám jestli náhodou nemáte něco doma ve sklepě?

    NLosPafkos - Profil | Po 5.3.2012 19:10:39

    sorry,špatná diskuse.

      NLosPafkos - Profil | Po 5.3.2012 19:09:22

      Nebylo by lepší psát připomínky a návrhy na ČRS-Nad Olšinami 31 Praha 10.třeba to tam bude někoho zajímat,sedí tam v teple za naše peníze.

        NKreja - Profil | Po 5.3.2012 18:51:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Cardinal >> tak Ti pošlu ještě navijáky bižuterii už mám naštěstí převážně jen na fotkách - udělali jsme si s essoxem vzájemně radost J.

          NKreja - Profil | Po 5.3.2012 18:45:52

          Raketýr >> parádní reakce ta jednota je senzační..

            NRaketýr - Profil | Po 5.3.2012 18:40:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kreja >> Taky jsem něco vyhrábnul v příborníku ;-)
            EDIT: Já si pro změnu míchám kávu se lžičkou "SJEZDOVÝ PALÁC 3" :-))

              NKreja - Profil | Po 5.3.2012 18:28:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Aby to mělo opodstatnění tak bych fotky musel nazvat rybářská svačinová souprava k vodě Ale s "něrž c.35k" si kafe míchám dodnes Retro k retru J.
              Jardo kdyby se to moc nehodilo tak to smázni J.

                NCardinal - Profil | Po 5.3.2012 18:26:19

                Kreja >> : a prečo ich občas nevyvetráš? Ja mám radosť z tých pohľadov na staré náčinie ako zrazu všetci ožili a nezaujíma ich žiadna kríza.:-)

                  NKreja - Profil | Po 5.3.2012 18:24:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  esoxx - >> tak si mě navnadil s tou židličkou že jsem šupnul do sklepa udělat fotku Nevím jestli přímo z Ruska ale ty roky pamatuje Škoda že tam není žádná značka J.

                    NCardinal - Profil | Po 5.3.2012 18:24:22

                    cejn11 - 5.3.2012 18:08:20 , neviem či sa rátaš už retra. Jedno si však myslím, že na ten prut si nachytal viac rýb a máš krajšie spomienky ako zo súčasným cajkom.:-)

                      NKreja - Profil | Po 5.3.2012 18:18:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Cardinal >> mě doma zahálí ještě tyhle kousky-už to tu kdysi bylo J.

                        Ncejn11 - Profil | Po 5.3.2012 18:08:20

                        Cardinal - tak na ten proutek jsem se něco nachytal,že bych byl už taky RETRO :-)

                          N: vydrák - Profil | Po 5.3.2012 17:58:42

                          T.Karel >> Moc zajímavý kousky,gratuluju.

                            NCardinal - Profil | Po 5.3.2012 16:37:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes prírastok v podobe 4,5m tesleskopu Sona. Už sa teším ako ho prevetrám.

                              NT.Karel - Profil | Po 5.3.2012 13:37:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              soliman >> Jo moc pěkný ,tu mapu mám .Já jsem si udělal radost touhle knížkou je stejný ročník vydání jako já :-). Napsal jí pan Zdeněk Šimek

                                Nsoliman - Profil | Po 5.3.2012 13:03:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Taky mi dnes udělala pošta radost.

                                  NT.Karel - Profil | Po 5.3.2012 12:58:05

                                  Raketýr >> Byl hrozně špinavý ,tak jsem ho rozebral dostal lázeň a konzervaci . Teď je to fešák :-)

                                    NT.Karel - Profil | Po 5.3.2012 12:55:27

                                    venca1 >> Taky mi to udělalo velkou radost :-)

                                      NRaketýr - Profil | Po 5.3.2012 12:32:04

                                      T.Karel >> Krásný kousky, tohohle Triplexe jsem se prve v krabici ani nevšimnul. Jinak to Karko je opravdu moc pěkný.

                                        Nvenca1 - Profil | Po 5.3.2012 12:24:03

                                        T.Karel >> Pěkné motátka, hlavně to Karko.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly