Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 17:17:33

Raketýr >> Pomatuju si to přesně Milane.Na takový věci se nezapomíná:-)
Jinak,tohle otočný kolečko mám taky a myslím,že by proutku fajn slušelo.

    NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 17:13:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    : vydrák >> To máš pravdu, co já vím tak v té levnější sadě byl tenhle otočný naviják TOKOZ 95 (na obr. vlevo), stejný jako v dětské sadě od Ryny.

      N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 17:08:43

      Raketýr >> Levnější verze kanárku byla s hliníkovým kolečkem,dražší s reexem.Možná mohlo mít jiný průměr,ale dostal jsem kanárka s hliníkovým kolečkem.

        NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 17:05:57

        : vydrák >> I ty chudáčku :-))) S tímhle kolečkem se ale tuším kanárek v sadě nikdy neprodával.

          N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:55:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Raketýr >> Máš taky moc hezkýho kanárka!
          Přidám svýho - to víš,jsme chudej kraj,tak mi rodiče koupily levnějšího s hliníkovým kolečkem:-)))

            NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 16:51:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Zpátky do dětství aneb s čím kdo začínal?
            Nahoře dětská sestava značky RYNA, dole TOKOZ.

              NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 16:47:05

              : vydrák >> No možná jo :-) Když je tu ten Reexík, tak taky přidám fotku.

                N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:39:57

                Raketýr >> To jo,to máš pravdu.Ale na dlouhý zimní večery dobrý:-))

                  NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 16:34:24

                  : vydrák >> Jen je to tak trochu pořád dokola to samý ;-)

                    N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:22:05

                    mannnik >> Hoď to sem a budeš vidět ten zájem:-)
                    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=633954

                      N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:21:22

                      Raketýr >> Právě to je na tom to krásný:-))

                        Nmannnik - Profil | So 3.3.2012 16:20:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zdarec, nemáte někdo zájem třeba na náhradní díly, pošlu za poštovný nebo možnost předání v pátek na veletrhu v Brně

                          NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 16:19:12

                          : vydrák >> Já už bych do těchhle teorií nerad znovu zabředával, je to totiž neřešitelnej problém ;-)

                            N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:16:58

                            : vydrák >> Milane,teď si vem,kolikrát jsme tady řešily pravost Tlustošů.Je na nich tolik rozdílností,že máme do důchodu co řešit:-)))))

                              N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:15:32

                              Raketýr >> Díky,ten vývozní model chyběl do sbírky.

                                NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 16:13:00

                                : vydrák >> Tak tuhle malou vidím prvně, pěkná kolekce.

                                  N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:05:02

                                  Raketýr >> Milane,přidal jsem k nim ještě cívku z mýho Tlustoše.Tam je úplně jiná matice.

                                    NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 16:03:40

                                    : vydrák >> Tu co máš na tom vývozním, mám na Tlustošovi.

                                      N: vydrák - Profil | So 3.3.2012 16:02:35

                                      Raketýr >> Máš pravdu Milane,rozdíl tam je.

                                        NRaketýr - Profil | So 3.3.2012 16:00:59

                                        : vydrák >> Koukám že i matice mají trošku rozdílné tvary.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly