Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nesoxx - Profil | Čt 15.7.2010 20:13:50

Kreja >> paráda, já si už pořídil dobovou navigaci r. 1971

    NKreja - Profil | Út 13.7.2010 22:34:47

    Ozval se mi mailem pán co by jel se mnou na retro-ročník 1937 rybaří od r.1945 J.

      Nesoxx - Profil | Út 13.7.2010 21:58:13

      "Nezlob se ..." řekl smutně Prdelka a položil parmu na režné plátno.
      "Chyť ji pevně oběma rukama," povídá Prošek a podává mu svůj nůž. "I statečný platěj za chyby smrtí."
      "Bude jí to bolet ..."
      "Teď už ne. Všechny svý síly dala do boje. Teď už žádný nemá, ty's jí přemohl a ona to ví, že prohrála. Teď už by se jenom trápila ..."
      Prdelka si nůž vzal ....

        NSalierifish - Profil | Út 13.7.2010 20:28:12

        jarohardy >> cau, dik za odpoved. at se daří

          Njarohardy - Profil | Út 13.7.2010 14:45:47

          Salierifish >> Zdary.tak ten tvůj navijáček je dle tabulek rok 1968.

            Nabul-luba - Profil | Po 12.7.2010 21:57:04

            esoxx >> tohle se dávalo asi před 40l.dobrý co :))

              NMa®ekB - Profil | Po 12.7.2010 20:07:38

              Salierifish >> Sice se v tom retru neorientuju,ale krása.Lákaj mě veteráni,ale spíš moto:-)Fakt krásnej kousek.

                Nesoxx - Profil | Po 12.7.2010 20:06:46

                Salierifish >> tak to je pěkný dárek, snad někdo poradí, taky by mě to zajímalo ......
                EDIT : pouzy ví všechno ! :-)

                  Npouzy - Profil | Po 12.7.2010 20:06:40

                  Salierifish >> Ten navijáček je ze 60let,moc hezkej americkej model.

                    Nesoxx - Profil | Po 12.7.2010 20:03:03

                    Zástupci Jednoty rybářů vykonali inspekční prohlídku hospodářských a organisačních poměrů na tekoucích vodách v kraji Olomouckém. ( 1951 )

                      NSalierifish - Profil | Po 12.7.2010 20:02:39

                      esoxx >> Dostal jsem ho od jednoho dědy za to ze mu vyklidim garaz, rikal ze ani nevedel ze ho tam ma:-). aje plně funkcni, jen skoda ze neni s krabycí docela rád bych veděl z kterého je roku.

                        Nesoxx - Profil | Po 12.7.2010 20:02:12

                        Umelý výter pstruha obecného v Rajeckých Tepliciach. ( 1951 )

                          Nesoxx - Profil | Po 12.7.2010 19:52:07

                          Salierifish >> zajímavý američan ....... podobný vyráběl Tokoz - tuším Neptun a Ikar.

                            Nesoxx - Profil | Po 12.7.2010 19:49:53

                            abul-luba >> RETRO SNIPER !
                            Tvoje osobní vyznamenání ? :-)

                              Nabul-luba - Profil | Po 12.7.2010 18:36:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tohle je těžké retro.

                                Njarda 2004 - Profil | Po 12.7.2010 18:15:28

                                Salierifish >> Móc hezká mašinka taková povedená.

                                  NSalierifish - Profil | Po 12.7.2010 13:13:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  taky neco retro.

                                    NCitronidlo - Profil | Po 12.7.2010 11:10:24

                                    Raketýr - Přesně myslím to ozubené kolo, co je v něm osa kličky - šroubuje se na ni klička.

                                      NRaketýr - Profil | Po 12.7.2010 10:04:59

                                      Citronidlo >> Jaký mosazný kolečko přesně myslíš?

                                        NCitronidlo - Profil | Po 12.7.2010 10:03:23

                                        Zdravím všechny retraře. Nemáte někdo náhodou navíc na TAPa - tlustošovský typ to ozubené mosazné kolečko? mám tu jednoho nemocného a je to jediná závada, tak je mi líto ho dát na díly.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly